kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 12-08-2015, 20:54
kiepska kiepska is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 9
Domyślnie Suplementy a trening

Ostatnio dużo trenuję - bieganie, rower, gimnastyka. Ogólnie widzę przede wszystkim poprawę jeśli chodzi i sylwetkę i kondycję. Zastanawiam się, czy nie powinnam zacząć stosować jakichś suplementów białkowych, tak, żeby wspomóc moje mięśnie i żeby ta sylwetka jakoś wyglądała. Co polecacie na zwiększenie masy mięśniowej? Co same stosujecie? Konsultowałyście się z dietetykiem w tej sprawie? Co prawda po przeczytaniu różnych artykułów na ten temat czuję się specjalistką w tej dziedzinie, jednak nie wiem, czy ryzykować i samej zacząć brać te suplementy...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 12-08-2015, 23:08
ssiska ssiska is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

gratuluje zawziętości i chęci zmiany swojego wyglądu. Oczywiście dobrze jest brak jakieś witaminy i suplementy ponieważ podczas wysiłku człowiek traci przez pot składniki które należy uzupełniać aby ciało się rozwijało i nie łapało kontuzji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 12-08-2015, 23:18
maniek11 maniek11 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 7
Domyślnie

Ja na twoim miejscu bym się zastanowiła ... Sama w ostatnim czasie mam bzika na tym punkcie, biegam ćwiczę, pływam itd, a do tego oczywiście zdrowo sie odżywiam i co najważniejsze regularnie jem posiłki jak się okazało jest to bardzo istotne. Jeżeli chodzi o suplementy diety to póki co o nich nie myślę na razie nie s mi potrzebne a poza tym naczytałam się o rożnych skutkach ubocznych
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 13-08-2015, 11:35
gruszkana5 gruszkana5 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 9
Domyślnie

Bez przesady z tymi skutkami ubocznymi... To tylko odżywka białkowa, nie żadne sterydy:-) Jeśli będziesz stosowała się do zaleceń, nic się nie stanie:-) Ja stosuję taką odżywkę, bo białko doskonale buduje mięśnie i wspomaga odchudzanie. Kupiłam je w tutaj: http://www.body4you.pl i jestem zadowolona zarówno z odżywki, jak i z ceny:-) Sprawdź sobie ofertę:-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 13-08-2015, 14:32
Agusiaczek909 Agusiaczek909 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

też się właśnie zastanawiam nad kupieniem takie suplementu jestem ciekawa jak to ogólnie działa, że przybędą mi mięśnie, ale tłuszcz zniknie, czy dobudują mi się to tego co mam? gruszkana5 dzięki za podanie strony internetowej, dzięki niej dowiem się chociaż w co warto zainwestować a który konkretnie kupiłaś od nich produkt? jestem bardzo ciekawa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 13-08-2015, 22:10
kiepska kiepska is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 9
Domyślnie

Czyli lepiej iść do dietetyka i zapytać o poradę? Niby w internecie jest pełno informacji o stosowaniu. Ile można, jak często, w jakich dawkach. W sumie będzie to mój pierwszy tego typu specyfik, więc może rzeczywiście warto sie skonsultować. A jak z zakupem takich suplementów? Czy te z internetu są bezpieczne? Czy lepiej kupować w fitness klubach i siłowniach?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 19-08-2015, 22:43
Truda Truda is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 7
Domyślnie

Podobno jak się ćwiczy, to można używać preparatów przyspieszających spalanie tłuszczu. Ale działają one tylko przy wysiłku fizycznym, inaczej to jest bez sensu. Natomiast poza ćwiczeniami czytałam ostatnio o dobrym działaniu afrykańskiego mango. Nie stosowałam jeszcze, natomiast opinie są raczej dobre.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 22-08-2015, 20:50
Raffran Raffran is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 2
Domyślnie

Też czytałam o tym african mango. Podobno hit sezonu, jeden z najlepszych preparatów ostatnich lat, no i bez skutków ubocznych. Też jeszcze nie testowałam, trochę odstrasza mnie cena, ale w sumie jeżeli efekt byłby dobry, byłabym skłonna zainwestować w ten temat. Może któraś z was już używała i może się podzielić doświadczeniami?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 23-09-2015, 10:06
62miko 62miko is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 601
Domyślnie

Ja od jakiegoś czasu żyję bardzo intensywnie. Nie mam czasu na wysypianie się chcę sobie kupic magnez w tabletkach. Z tego co wiem poprawia on samopoczucie i dodaje energii. Wiem, ze powinnam się wysypiać ale póki co nie mam takiej możliwości. Poza tym magnez z pewnością wpłynie na mój organizm pozytywnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 12-10-2015, 13:18
funri funri is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 395
Domyślnie

Też muszę sobie chyba kupić taki magnez
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:36.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.