kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 18-05-2022, 19:30
milka90 milka90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Posty: 183
Domyślnie Psychiatra

Cześć, lekarz kazał mi zgłosić się psychiatra kraków. Macie kogoś sprawdzonego? Na Internecie widziałam o https://centrumrefleksja.pl/? Korzystaliście kiedyś z ich usług? Polecacie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 20-05-2022, 06:19
andrzejka123 andrzejka123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 497
Domyślnie

O tej poradni nie słyszałam, więc niestety nie pomogę. Jak jesteśmy w temacie psychiatrów to może ktoś z Was zna poradnię https://www.neuro-care.pl/poradnie-i-centra ? Chciałabym się do nich umówić na wizytę. Widziałam sporo pozytywnych opinii na temat tej poradni, ale jeśli ktoś tam chodzi lub chodził to chętnie poznam Wasze opinie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 31-05-2022, 18:33
Magda Be Magda Be is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 300
Domyślnie

Jeśli interesuje się psychoterapia to doktor Dariusz Rudaś jest świetnym specjalistą. Swój gabinet prowadzi przy ulicy Łobzowskiej. Z tego co mi wiadomo to szczególnie zajmuje się problemami związanymi z lękami, nerwicami czy fobiami, ale także i depresją.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 31-05-2022, 20:03
zula.gutmann's Avatar
zula.gutmann zula.gutmann is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2022
Posty: 4
Domyślnie

Czy ktoś z Was cierpi na jakieś zaburzenie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 08-06-2022, 22:31
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

Jeżeli od dłuższego czasu odczuwać się dolegliwości ze strony zdrowia psychicznego, to myślę że warto postawić na dobrego specjalistę, a nawet wziąć L4 w pracy. Wiem że dr Kozak, do którego można się umówić poprzez stronę http://www.pomost-osrodek.pl/psychia...#e-rejestracja lub dzwoniąc na numer 52 324 77 24 ma wolne terminy, więc może warto byłoby się z nim skontaktować
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 09-06-2022, 09:33
Jacek75554 Mężczyzna Jacek75554 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2022
Posty: 5
Domyślnie

Sporo osób chodzi do psychiatry ale nikt o tym nie mówi.
__________________
lampy w stylu skandynawskim

Ostatnio edytowane przez Jacek75554 : 14-06-2022 o 15:58.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 10-06-2022, 09:13
Dekin011 Mężczyzna Dekin011 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2022
Posty: 4
Domyślnie

Pomogli wam w trudnej sytuacji psychiatrzy? Macie jakieś doświadczenia z tym związane?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 11-07-2022, 15:12
Gourmet Gourmet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 073
Domyślnie

Nie wiem po co robić tu jakieś tajemnice, człowiek to tylko człowiek, jego nerwy także się mogą popsuć, zachorować jak nerki czy serce. To samo tyczy się dzieci, weźmy takie ADHD https://psychoterapiacotam.pl/adhd-u-dzieci/ Potrafi być nieco męczące, dlatego też trzeba robić wszystko by się odpowiedzialny psycholog tym zajął.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 22-07-2022, 09:13
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 430
Domyślnie

Z czystym sumieniem mogę polecić wam https://klinikiallenort.pl/ . Powiem wam, że tutaj otrzymałam naprawdę wielką pomoc i przede wszystkim w końcu udało mi się stanąć wreszcie na nogi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 01-03-2024, 04:39
xanbry xanbry is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2023
Posty: 91 652
Domyślnie

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechute
gardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebounce
habeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradar
handsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggas
heavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidisease
keepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouse
knockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezaller
lambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulse
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:29.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.