kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 18-01-2021, 18:34
andromeda23 andromeda23 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1 552
Domyślnie

Faktycznie w dzisiejszych czasach dbanie o czystość jest jak najbardziej wskazane. Muszę przyznać, że ja również jestem bardzo zadowolona z korzystania z wycieraczki systemowej firmy https://www.alumatex.pl/ ponieważ ona zatrzymuje bardzo dużo zanieczyszczeń na zewnątrz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 09-02-2021, 00:15
Magenta Magenta is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 419
Domyślnie

Bardzo dobry produkt o działaniu wirusobójczym do dezynfekcji rąk oraz powierzchni to STOPRIX - tu kupuję go online w dobrej cenie: https://aptekamirowska.pl/stoprix-sp...hni-150ml.html Produkt ma działanie nie tylko wirusobójcze, ale też antybakteryjne i grzybobójcze. Od dawna go używam a w dobie koronawirusa codziennie. To spray, także łatwo nim czyścić nie tylko dłonie, ale i blaty, klamki czy włączniki światła - ja tak właśnie robię.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 14-03-2021, 13:28
camden.okuneva's Avatar
camden.okuneva camden.okuneva is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 4
Domyślnie

W publicznych miejscach usługowych z góry ustalane są przerwy techniczne, podczas których wykonywane są czynności sterylizujące. Ich cykliczność jest niezwykle skuteczna — niweluje potencjalne ryzyko zakażenia się koronawirusem, a tym samym zwiększa poczucie bezpieczeństwa klientów. Drugą, niemniej ważną korzyścią jest szybkość oferowanej usługi. Czas wejścia do zdezynfekowanego pomieszczenia to minimum 30 minut od zakończenia procesu, ale wszystko zależy od metody i wentylacji wnętrza. Jeżeli firmy, sklepy, czy inne punkty usługowe decydują się na wynajem firmy zewnętrznej, mogą liczyć na pełen profesjonalizm. Bardzo często korzystam z dezynfekcji biura na Śląsku
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 14-03-2021, 13:37
JanFurapow Mężczyzna JanFurapow is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 4
Domyślnie

Od roku zawsze mam przy sobie płyn do dezynfekcji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 11-05-2021, 14:30
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 975
Domyślnie

Odnośnie dezynfekcji powierzchni szybko i tez niedrogo to tutaj mogę polecić Ci środek którego sama używam i jest to MMS - Chloryn Sodu 28% który udało mi się w dobrej cenie kupić na https://www.izdrowiej.pl/chloryn-sodu-mms warto sprawdzić, tym bardziej że jego skuteczność potwierdza Główny Inspektorat Sanitarny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 19-05-2021, 10:16
dalekipiotrek Mężczyzna dalekipiotrek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 4
Domyślnie

Oprócz dozowników do dezynfekcji rąk, zamówiłem też do firmy dozowniki do mydła https://statcon.pl/dozowniki-do-mydla-c-87.html żeby wszystkie były bezdotykowe i automatyczne. Jest to swego rodzaju nowy standard, więc dobrze zrobić takie zakupy do firmy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 08-07-2021, 00:06
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 940
Domyślnie

Witam, chętnie poznamw asze opinie i zdania na temat dezynfekcji narzędzi. Czym warto dezynfekować ? https://amazinglashes.com/pl/p/AHD-1...nfekcji-1L/919 Co sądzicie o tym? Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 22-08-2021, 19:10
bebe56 bebe56 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 119
Domyślnie

W obecnych czasach dezynfekcja jest bardzo ważna. Trudnością jest znalezienie odpowiednich środków do ochrony w rozsądnych cenach. Widziałam że sklep z odzieżą ochronną medyczną doochrony.pl ma szeroką i korzystną ofertę, z której warto skorzystać. Polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 24-08-2021, 06:28
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 900
Domyślnie

Z doświadczenia Wam powiem, że naprawdę w naszym mieście nie jest łatwo znaleźć dobrą, profesjonalną firmę, która naprawdę poradzi sobie z niechcianymi gośćmi. Znajomi polecili mi DDD usługi - widać, że są profesjonalistami w każdym calu. Jestem zadowolona nie tylko z efektu, ale i z ceny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 03-12-2021, 15:19
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie dezynfekcja

Według mnie bardzo ważna jest dokładna dezynfekcja i odkażanie po zmarłym. Wiem jak negatywnie to działa na zdrowie pozostałych domowników, nie mówiąc już o zwykłym dyskomforcie zapachowym. Dlatego ja wybrałam specjalistów z firmy, która oferuje fachowe odkażanie po zmarłych Jelenia Góra która wiem, że na 100% zajęła się dobrze tematem

Ostatnio edytowane przez Katarzyna : 04-12-2021 o 21:50.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:36.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.