kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 25-10-2015, 13:22
szarus7's Avatar
szarus7 szarus7 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 5
Domyślnie

ja osobiście kupiłabym dla siebie sokowirówkę, ponieważ nie lubię pić soku razem z całym miąższem, wolę jak jest sam sok, natomiast jeśli chcesz to kupić z przeznaczeniem dla dzieci to dla nich odpowiedniejsze będzie wyciskanie soku z miąższem najlepiej poczytaj recenzje o konkretnych produktach i na tej podstawie wybierz, który będzie Ci bardziej odpowiadał w kuchni, zarówno pod względem jego zastosowań, jak i oczywiście cenowo w sumie wybór zależy głównie od tego jak chcesz go użytkować
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 26-10-2015, 17:40
dnula dnula is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 10
Domyślnie

Własciwie ja wole sokowirówkę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 27-10-2015, 11:52
Lidka's Avatar
Lidka Lidka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Miasto: Gdańsk
Posty: 6
Domyślnie

Ja jakiś czas tamu tez całkiem poważnie zastanawiałam sie czy zdecydować się na sokowirówkę, czy może na wyciskarkę i ostatecznie wybór padł na sokowirówkę, ale ze względu na cenę i teraz trochę żałuję, bo sokowirówka nie wyciska soku dokładnie i nie radzi sobie z każdym produktem, bo ma problem z wyciskaniem soku z warzyw liściastych i w efekcie mamy mniej odpadu , a ponadto w wyciskarce można robić masła, sorbety, a nawet lody Wyciskarka też nie niszczy witamin w sokach, więc polecam znacznie bardziej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 28-11-2015, 12:30
Dulcynea Dulcynea is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 747
Domyślnie

Czytałam gdzieś, że wyciskarki mniej niszcza owoce, a więcej dają soku, niż wirówki, ale nie jesto to jakaś informacja ekspercka, więc nie powiem na 100%
Podoba mi się ostatnio wyciskarka do owoców i warzyw - takie 2 w 1 z Philipsa, ale i tak jestem pod finansową kreską, więc muszę na taką frajdę jeszcze uskładać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 02-12-2015, 12:32
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 861
Domyślnie

Sokowirówka jest bardziej praktyczna, bo można dzięki niej zrobić sok z wielu owoców.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 02-12-2015, 22:48
katakata katakata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Posty: 311
Domyślnie

To prawda, ale najlepiej mieć i to i to
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 03-12-2015, 07:41
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Również uważam, że sokowirówka jest bardziej praktyczna. Szczególnie, jeśli nie kupimy pierwszej lepszej, a poważnie zastanowimy się nad jej wyborem. Moim zdaniem warto byłoby się zastanowić nad tą, ponieważ pracuje na niskich obrotach i nie nagrzewa soku jak to bywa w przypadku tradycyjnych sokowirówek.

Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 03-12-2015, 11:23
jolcik jolcik is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 2
Domyślnie

No i zwrócić uwagę trzeba na to, że wyciskarka przyda się tylko do cytrusów. Sokowirówka pomoże w przypadku każdego niemal owocu + warzywa. Polecam, ale taką z wyższej półki, żeby się nie omęczyć. Albo blender kielichowy, jeśli lubimy smoothiesy i takie tam.

W tym celu przydać się może kasa na dowód.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 08-12-2015, 07:49
Fantazja30's Avatar
Fantazja30 Fantazja30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 577
Domyślnie

ja tam mam wyciskarkę jeszcze starego typu i można nią bez problemy wyciskać warzywa i inne owoce, a nie tylko cytrusy..
Wprawdzie jest mocno stara i przymierzam się do wymiany na jakies nowoczesne cudo z typu takich: http://www.cookstore.pl/wyciskarka-s...ir,id1196.html ,
ale nie słyszałam dotąd, żeby gdzieś w sklepach pisało, że wyciskarka jest tylko do cytrusów...
Skąd masz takie info?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 21-12-2015, 09:42
beti's Avatar
beti beti is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 32
Domyślnie

u mnie jest wyciskarka
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:48.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.