kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 03-03-2017, 15:40
ilpo45 Mężczyzna ilpo45 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 1
Domyślnie Schody samonośne

Ja długo zastanawiałem się, jakie mam wybrać schody prowadzące na piętro do mojego domu. W końcu zdecydowałem się na schody samonośne i jestem zadowolony z tego wyboru. Skorzystałem z usług tej firmy, ponieważ ma ona w tym doświadczenie. Można u nich wybrać schody, np. na konstrukcji stalowej albo metalowej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 30-06-2017, 09:22
marlenkaa marlenkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 730
Domyślnie

Co do wyboru schodów, to warto zajrzeć sobie do schody kamienne warszawa . Uważam, że oferta naprawdę godna polecenia, więc może i wam realizacje schodów z kamienia się spodobają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 02-01-2018, 08:47
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 527
Domyślnie

Dla mnie jeśli chodzi o kwestię schodów to w grę wchodzą tylko schody drewniane. Polecam więc rzucić okiem na ofertę pracowni stolarskiej Modrzew: http://modrzew.pl/. Wykonują schody z litego drewna takiego jak buk, dąb czy jesion.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 06-02-2018, 21:30
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Pewnie nadal najpopularniejszym rozwiązaniem są schody drewniane. Moim zdaniem jednak na pewno na uwagę zasługują także niebanalne rozwiązania, jak chociażby schody, wykonane ze stali nierdzewnej, dostępne w ofercie Kobamet http://www.kobamet.pl/oferta/schody-szklane/ . Ich stylistyka jest bardzo ciekawa, a jednocześnie wybierając artykuły dostępne u tego producenta, możemy mieć pewność, że stawiamy na wysoką jakość.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 14-06-2018, 08:28
beti13 beti13 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 1
Domyślnie

Schody drewniane są i podejrzewam że jeszcze przez długi czas będą najpopularniejszym rozwiązaniem. Na schody ze stali nierdzewnej decydują się głównie osoby które świeżo wybudowały dom i chcą mieć nowoczesny design. Do takich schodów najlepiej będzie również dokupić balustrady również ze stali nierdzewnej. Sama posiadam drewniane schody polakierowane ciemną farbą oraz jasne szklane balustrady z nierdzewki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 15-06-2018, 07:14
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 392
Domyślnie

Jak dla mnie najlepszym wyborem są zdecydowanie schody drewniane, ale rzecz jasna z dobrego drewna. wiadomo, trzeba też pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 27-03-2024, 16:13
reilly.raynor's Avatar
reilly.raynor reilly.raynor is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2024
Posty: 1
Domyślnie

Jednym z ważniejszych elementów w domu piętrowym są schody. To one pozwalają na przedostanie się z parteru na piętro i odwrotnie. Decydując się na schody, należy pod uwagę wziąć nie tylko ich wygląd, ale również konstrukcję, bezpieczeństwo, komfort oraz materiał.


______________________
Schody drewniane - dlaczego świetnie sprawdzą się w Twoim domu?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 03-04-2024, 12:18
asia999 asia999 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 344
Domyślnie

Kiedy szukasz najlepszego rozwiązania jesli chodzi o schody to zdecydowanie polecam firmę, na którą naprawdę można liczyć https://sklep.quercus.co
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:39.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.