kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 02-05-2018, 01:30
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

Ja nie ufam tak do końca tym wszystkim naparom i tabletkom. Lepiej po prostu wziąć się za siebie i ćwiczyć. Ostatnio kupiłam nawet taką bieliznę wspomagającą odchudzanie z tej strony http://www.orirose.pl . Dopasowuje się do kształtu ciała i formuje sylwetkę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 02-05-2018, 13:28
mirecek23wesa Mężczyzna mirecek23wesa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 5
Domyślnie

Podobnie jak ty ja też nigdy nie ufałem żadnym tabletkom ani naparom

______________________________________
sejf
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 24-06-2018, 11:59
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Lubię czerwoną herbatę i czasami ja pije ale wydaje mi się że na odchudzanie lepsza byłaby woda z cytryną , ja sobie robię w dzbanku kranowke warszawską z lodem i sokiem z cytryny i plasterkami owoców, to jest super napój na upały
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 16-03-2020, 16:53
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

Są różne metody wspierania odchudzania, herbata jest jedną z nich. Dzięki doborze odpowiedniej herbaty, efekty odchudzania mogą być znacznie efektywniejsze. O tym, jaką pić herbatę będąc na diecie, przeczytacie w tym artykule http://odchudzanie-bez-tajemnic.pl/j...bata-odchudza/. Znajdziecie tu porady dotyczące tych gatunków herbat, które będą w naturalny sposób wspierać cały proces odchudzania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 24-08-2020, 18:02
pwlk pwlk is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 104
Domyślnie

Jestem na diecie redukcyjnej i oprócz wody piję herbatę czerwoną, ale też zieloną. Obie herbatki zakupiłam w sklepie internetowym palarni kawy Blueberry Roasters. Jeżeli zamierzacie kupić którąś z tych herbat, to pamiętajcie, że herbata herbacie nierówna. Ja zawsze zwracam uwagę, aby była najwyższej jakości... W końcu czego się nie robi dla zdrowia i urody, prawda?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 30-10-2020, 07:12
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

Czerwona herbata rzeczywiście ma właściwości odchudzające, jako że wpływa na przyspieszenie trawienia i przemiany materii, ale samą herbatą się nie odchudzisz. To niestety nie jest takie łatwe. Wspomaga odchudzanie, ale nie odpowiada za nie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 14-05-2021, 11:42
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 042
Domyślnie

Jeśli chodzi o herbaty to mi smakuje najbardziej z oferty https://twojazielarnia.com.pl/yerba-mate-szczecin/ właśnie ta yerba. Na początku jak zaczynałam pić to mi nie smakowało, ale z kolejnymi dniami przyzwyczaiłam się na tyle, że na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie ani jednego dnia bez pysznej yerba mate
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 25-05-2021, 16:59
torrey.gislason's Avatar
torrey.gislason torrey.gislason is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 3
Domyślnie

Nigdy wcześniej nie słyszałam, żeby był to dobry suplement.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 31-01-2023, 14:50
InaKa InaKa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 212
Domyślnie

Wypróbuj też matchę, To sproszkowana zielona herbata. Niezwykle popularna teraz. Jej pozytywne właściwości znane są od wieków. Japońska matcha pobudza metabolizm, pozytywnie wpływa na procesy poznawcze, ma działanie pobudzające cały organizm. Tu https://ouritsumatcha.pl/ masz bardzo dobry sklep z matchą. Mają organiczne i ekologiczne produkty, w dobrych cenach. Wiele osób poleca matchę właśnie w diecie odchudzającej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 04-02-2023, 15:40
moniś12 moniś12 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 341
Domyślnie

Herbatki tego typu mogą jedynie wspierać odchudzanie, ale na pewno nie działają cudów Jak ktoś chce zrzucić nadwagę, powinien zacząć pracowąć nad soba kompleksowo w zależnosci od tego 'bagażu kilogramów, który ma do zrzucenia. O szczegółach najlepiej powie specjalista jak ten https://odchudzanie.medicover.pl/bar...gi-i-poradnie/ podczas konsultacji
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:35.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.