kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 26-11-2018, 12:45
Malwinka27 Malwinka27 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 520
Domyślnie

Cytat:
Napisał OlaK
Super, czyli jednak co do niego miałam nosa! W takim razie nie mam co zwlekać tylko czas zabierać się za rozpoczęcie współpracy. Po pierwszym miesiącu na pewno dam Wam znać jak u mnie działa i czy rzeczywiście był to słuszny wybór!

To czekamy na twoją recenzję i mam nadzieję, że również będziesz zadowolona z wyboru oraz jakości i funkcjonalności jakie zapewnia Invoice Digitizer który moim zdaniem nie ma konkurencji, a do tego w końcu daje nam w spokoju pracować bez obaw że zbliżą się koniec miesiąca rozliczeniowego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 29-11-2018, 10:01
Marikaika Marikaika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 430
Domyślnie

Nie kumam jak można jeszcze bawic się w papierowe faktury. Dziś w Taxomatic można robić to samo, tyle że elektronicznie, z poziomu tele fonu czy tableta... Zresztą przeczytajcie sobie sami https://www.taxomatic.pl/post/jak-wy...wa-dzialalnosc...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 29-11-2018, 11:31
szymons's Avatar
szymons szymons is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 3
Domyślnie

Ja się kompletnie na tym nie znam. Nie będę w stanie pomóc.
__________________
Najważniejszą rzeczą jest, aby cieszyć się swoim życiem - być szczęśliwym - tylko to się liczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 05-12-2018, 09:18
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

Mi się wydaje ze bardzo dobrym sposobem na prowadzenie księgowości jest samodzielna księgowość, jeżeli posiadamy taki program https://mojebiuro24.pl/ Bez najmniejszego problemu sobie z tym poradzimy. Ten program jest bardzo przyjemny w obsłudze więc na pewno Ci sie spodoba.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 20-12-2018, 20:24
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 635
Domyślnie

I mnie do tego przekonaliście i postanowiłam, że z nowym rokiem również zdecyduję się na wprowadzenie wstępnie tego systemu Invoice i później jak się sprawdzi to już chcemy go używać w pełni na co dzień.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 30-12-2018, 19:07
xiomer xiomer is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 239
Domyślnie

Ja mogę polecić biuro księgowe https://www.biurorachunkowerr.pl/ - jeżeli szukasz firmy, która oferuje wysokiej jakości usługi księgowe, to skontaktuj się z nimi, zwłaszcza że oferują również dodatkowe usługi
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:04.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.