kobiety.net.pl   
Strona g³ówna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Zwi±zki   ¯ycie   Klub  


Wróæ   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa u¿ytkownika
Has³o
Zarejestruj siê FAQ Blogi Galerie U¿ytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek Wygl±d
  #11  
Stary 25-02-2015, 15:46
domin77 domin77 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 9
Domy¶lnie

Zjedz marchewkê (to mój sprawdzony sposób,marchew zawiera w sb naturalne cukry)albo pow±chaj cynamon.Co do drugiego to na pocz±tku nie wierzy³am w to dopóki siê nie przekona³am,rzeczywi¶cie przeszla mi po nim ochota na czekolade ^^
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #12  
Stary 24-04-2015, 09:17
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domy¶lnie

Wszystkie s³odycze s± kaloryczne ale przecie¿ od czasu do czasu mo¿na sobie pozwoliæ na jakie¶ s³odko¶ci. Ja ostatnio pozwoli³am sobie na co¶ na prawdê bardzo dobrego http://tort24.pl/marchewkowa-sztuka/ Co o tym s±dzicie ? Wygl±da na prawdê smacznie
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #13  
Stary 24-04-2015, 23:00
jestegienka jestegienka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 9
Domy¶lnie

Nie ma ma³okalorycznych batoników czy czekoladek. Pozostaj± owoce i mleko, albo herbata z miodem. Pamiêtaj te¿, ¿e kostka gorzkiej czekolady raz dziennie jeszcze nikomu nie zaszkodzi³a. Chodzi o to, ¿eby nie je¶æ tego du¿o. Batonik raz na jaki¶ czas.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #14  
Stary 13-07-2015, 23:28
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domy¶lnie

Jak nie jesz czêsto s³odyczy to od siebie mogê Ci poleciæ ptasie mleczko z wedla. Jest syte i czuæ czekoladê, wiêc nie trzeba du¿o je¶æ, ¿eby siê zaspokoiæ I przynajmniej wiesz za co p³acisz, bo nie jest to ¿aden wyrób czekoladopodobny.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #15  
Stary 06-08-2015, 13:22
Pandora Pandora is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 38
Domy¶lnie

Wszyscy lubi± czekoladê! Ja te¿ j± lubiê, ale staram siê nie je¶æ tej mlecznej, pe³nej cukru i chemii. Kupuje tak± z wysok± zawarto¶ci± kakao, najlepiej robion± z surowych ziaren kakaowca. Taka czekolada ma mniej kalorii - a co najwa¿niejsze - ma du¿o sk³adników od¿ywczych tj. magnez, potas, cynk. Ja zazwyczaj jem tak± z dodatkami suszonych owoców i orzechów. Polecam Ci np. takie czekolady:http://surovital.pl/pl/c/Czekolada/63
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #16  
Stary 19-08-2015, 22:40
Truda Truda is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 7
Domy¶lnie

Te¿ wydaje mi siê, ¿e zaliczanie owoców do s³odyczy to ¶ciema i oszukiwanie samego siebie Na pewno w temacie lodów mo¿na zasugerowaæ, ¿e je¿eli ju¿ co¶ musisz je¶æ, to bardziej sorbety ni¿ normalne lody - tylko trzeba czytaæ sk³ad, ¿eby siê nie okaza³o, ¿e wiêcej cukru ni¿ czegokolwiek innego.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #17  
Stary 11-09-2015, 19:25
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domy¶lnie

Dziwne podej¶cie... Owoce s± s³odkie, wiêc to s³odycz .
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #18  
Stary 28-09-2015, 09:28
Wiola84's Avatar
Wiola84 Wiola84 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 6
Domy¶lnie

Ja te¿ jestem ³akomczuchem jednak teraz zaczê³am odwiedzaæ sklep ze zdrow± ¿ywno¶ci± u mnie w mie¶cie i naprawdê te¿ najpierw mi siê wydawa³o, ¿e s± tam ohydne s³odycze i nie dam rady ale jednak pomyli³am siê ;-). Mo¿na kupiæ smaczne batony i s³odycze z b³onnikiem i dos³adzane ale zdrowymi dodatkami.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #19  
Stary 28-09-2015, 14:03
katakata katakata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Posty: 311
Domy¶lnie

Ma³o kaloryczne i zdrowe s³odycze mo¿na sobie zrobiæ samemu. W sieci jest mnóstwo przepisów na takie ciasteczka, ciasta czy muffinki.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #20  
Stary 23-10-2015, 21:37
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domy¶lnie

W restauracji Mekong w Krakowie mo¿na dostaæ owoce w cie¶cie z polew± czekoladow±. My¶lê ¿e taki deser nie zawiera du¿o kalorii. A mi najlepiej smakuje w tym wydaniu banan.
Odpowied¼ z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek
Przeszukaj ten w±tek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygl±d

Zasady pisania postów
Nie Mo¿esz: tworzenie nowych w±tków
Nie Mo¿esz: odpowiadanie na posty
Nie Mo¿esz: wys³anie za³±czników
Nie Mo¿esz: edytowanie swoich postów

vB code jest W³.
U¶mieszkiW³.
kod [IMG] jest W³.
kod HTML jest Wy³.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:35.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.