kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 26-10-2016, 16:12
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

to jest plus najwiekszy takiego zakupu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 26-10-2016, 17:29
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Moim zdaniem kupowanie samochodu z salonu jest dobrym pomysłem jak się ma dużo pieniędzy. Przecież serwis i jakiekolwiek naprawy, nie mówiąc o ubezpieczeniu - kosztują.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 26-10-2016, 19:19
minka minka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 311
Domyślnie

Moim zdaniem warto. Sama myślę o nowym samochodzie z salonu Grupa Auto Wimar - http://www.autowimar.audi.pl/pl_partner/p_07/pl.html Od dawna marzy mi się audi i chyba w końcu się na nie zdecyduję. Jakiś czas temu sprzedałam swojego opla i obiecałam sobie, że nie kupię już uzywanego samochodu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 28-10-2016, 15:39
Natta Natta is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 106
Domyślnie

Super auta
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 07-11-2016, 10:15
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Jeśli chodzi o samochody z salonu to ja widzę same tylko na tak. Po pierwsze mamy pewność że nasze auto nie ma żadnej podejrzanej przeszłości, jest fabrycznie nowe no i jesteśmy pierwszymi właścicielami. Przymierzam się do zakupu https://www.lexus-polska.pl/car-models/ls/ls-600h/ Cena jak dla mnie całkowicie odpowiednia do standardów jakie reprezentuje ten samochód. A jaka jest Wasza opinie na ten temat?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 07-11-2016, 10:56
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

Na taki to nas nie stać, ale gratuluje dobrego wyboru.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 17-11-2016, 05:45
minka minka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 311
Domyślnie

Jeśli chcesz kupić samochód z salonu zobacz sobie ofertę Grupa Auto Wimar - https://www.grupaautowimar.pl/samochody-nowe Mają bardzo duży wybór samochodów. Myślę, że bez problemu znajdziesz coś dla siebie. Jeśli jednak chcesz używany samochód kup coś od 10 tys w wzwyż.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 23-11-2016, 20:47
marcelinia188 marcelinia188 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 22
Domyślnie

Jak się ma pieniądze, lub dobrą perspektywę na spłatę kredytu - zdecydowanie warto zakupić auto z salonu, dodatkowo mamy zagwarantowane regularne przeglądy, pewne promocje na części niezbędne do funkcjonowania samochodu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 24-11-2016, 18:24
wien67 wien67 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 8
Domyślnie

samochód z salonu jest o tyle lepszy, że kupujemy i mamy nowy bez żadnych przekrętów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 09-12-2016, 17:53
ona ona is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 9
Domyślnie

Wszystko sprowadza sie do jednej kwestii - pieniedzy. Uzywane auta sa dobre jesli mamy je z pewnego zrodla, czyli dajmy na to znajomego jezdzacego zagranice i sprowadzajacego je itp. Kupienie uzywanego samochodu z aukcji czy tez ogloszenia nie jest najlepszym pomyslem, ze wzgledu na roznego rodzaju machlojki. To juz lepiej zaplacic wiecej i poszukac u jakiegos dealera samochodu uzywanego, przynajmniej bedziemy spac spokojnie. Co do nowych samochodow zastanawiam sie nad wzieciem jakiegos na raty. Widzialam ciekawa oferte u Dacii http://dacia.jaszpol.pl/samochody-no...hody-nowe.html Macie wyrobiona opinie na temat tej marki? Oczekuje glownie niezawodnosci i w miare taniej eksploatacji .. to bedzie inwestycja na lata i nie moge popelnic zadnego bledu. Z gory dzieki za wskazowki.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:26.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.