kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #231  
Stary 25-03-2023, 14:01
izkaaa00 izkaaa00 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2023
Posty: 4
Domyślnie

Mi pomaga łagodzić stres pasja . Może mam dziwne hobby, ale interesują mnie monety i medale pamiątkowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #232  
Stary 01-04-2023, 20:31
jenet jenet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 1 464
Domyślnie

Chciałabym się z Wami podzielić moim hobby, które stanowi dla mnie nie tylko świetną formę aktywności fizycznej, ale również źródło wielu pozytywnych emocji. Od dłuższego czasu interesuję się sportem, a w szczególności sportami wodnymi. Uwielbiam spędzać czas nad wodą, dlatego też niedawno odkryłam supowanie https://www.blueapart.pl/blog/169/jak-wioslowac-na-sup - czyli pływanie na desce z wiosłem. Jest to fantastyczna forma rekreacji, która daje mi wiele satysfakcji i pozwala na rozwijanie swoich umiejętności.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #233  
Stary 03-04-2023, 07:18
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 7 053
Domyślnie

Ja zawsze byłam bardzo aktywna fizycznie i próbowałam chyba wszystkich możliwych sportów ekstremalnych. Najbardziej spodobała mi się jazda na rowerze po różnych ciężko dostępnych terenach. By móc wybrać się w taką podroż warto najpierw zainwestować w porządny sprzęt. Ja swój rower wybrałam z tego salonu https://bondariew.pl/kategoria-produktu/rowery/ i była to moja najlepsza inwestycja we wlasne hobby.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #234  
Stary 21-04-2023, 15:43
Lolipop Lolipop is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Posty: 137
Domyślnie

U nas najlepiej sprawdza się wspólne podróżowanie nic tak nie zbliża jak właśnie tak. Jesteśmy na etapie planowania wyjazdu tym razem do Włoch, a konkretnie na pielgrzymkę do Neapolu. Ofertę znaleźliśmy na stronie biura podróży Konsorcjum.pl. To nasz kolejny wyjazd pod ich okiem. W planie jest wypoczynek w Bari, a także rejs na Capri. Nie możemy się już doczekać!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #235  
Stary 05-05-2023, 08:02
wikiiixxx wikiiixxx is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2023
Posty: 4
Domyślnie

Moim jedynym hobby przez wiele lat było jedynie czytanie książek. Całkiem niedawno jednak zainteresowałam się tworzeniem stylizacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #236  
Stary 08-05-2023, 14:23
monikaxx monikaxx is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2023
Posty: 4
Domyślnie

Jazda konna jest super! To świetny sport i doskonałe hobby. Dużo osób decyduje się nawet na posiadanie własnego konia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #237  
Stary 09-05-2023, 11:13
ganiks ganiks is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 549
Domyślnie

Jeśli interesujesz się anime, to warto zajrzeć na blog "Animeholik", gdzie znajdziesz wiele ciekawych recenzji i artykułów o tym temacie. Szczególnie polecam przegląd anime podobnych do "Demon Slayer", który znajdziesz pod tym linkiem: https://www.animeholik.pl/2023/04/pr...on-slayer.html.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #238  
Stary 09-05-2023, 19:36
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 7 053
Domyślnie

Mój brat zdecydował się na naukę pływania dla dorosłych w https://sportfun.com.pl/nauka-plywania-dla-doroslych/ i jest bardzo zadowolony z postępów, jakie osiągnął. Na początku kursu nie czuł się pewnie w wodzie, ale dzięki kompetentnym instruktorom i przyjaznej atmosferze na zajęciach, zyskał zaufanie do swoich umiejętności. Instruktorzy w SportFun są wyjątkowo pomocni i motywujący, co pozwoliło mu przezwyciężyć swoje obawy. Teraz, po ukończeniu kursu, jest w stanie cieszyć się pływaniem i korzystać z uroków basenu czy morza. Jeśli zastanawiasz się nad nauką pływania dla dorosłych, zdecydowanie polecam SportFun jako miejsce, gdzie można zdobyć nowe umiejętności i pewność siebie w wodzie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #239  
Stary 13-05-2023, 10:51
aniiiiitaax aniiiiitaax is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2023
Posty: 4
Domyślnie

Nie wiem czy to moje hobby czy zainteresowanie czy pasja czy co, ale bardzo ale to bardzo interesuję się wszystkim co związane z fantastyką, animacją, grami, książkami i tym podobne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #240  
Stary 19-05-2023, 22:08
danileigh1400's Avatar
danileigh1400 danileigh1400 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2023
Posty: 21
Domyślnie

Pasjonuję się trójbojem siłowym
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:22.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.