kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 25-11-2020, 11:55
magdap magdap is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 254
Domyślnie Serwer

Co sądzicie o serwerze Dell r240? Warto w niego zainwestować?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 27-11-2020, 11:56
ola156247 ola156247 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 199
Domyślnie

Ja z własnego doświadczenia bardzo polecam serwery DELL. Jeśli nie wiesz w jaki model zainwestować, polecam skorzystać z narzędzia, jakim jest konfigurator produktów DELL
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 17-12-2020, 10:53
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 988
Domyślnie

W takim razie jeżeli będziecie na etapie poszukiwań profesjonalnego wsparcia w zakresie wyboru odpowiedniego serwera do swojej firmy to koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę ale.pl ponieważ będziecie mogli liczyć na profesjonalne wsparcie oraz wskazówki które znajdziecie na https://ale.pl/1167-serwery Mam nadzieję, że będziecie pozytywnie zaskoczeni i co najważniejsze wybór okaże się w pełni słuszny przy codziennej pracy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 30-12-2020, 17:19
andromeda23 andromeda23 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1 563
Domyślnie

Akurat ja za bardzo nie znam tego serwera więc również nie chcę nic na ten temat mówić. Muszę przyznać, że jakiś czas temu widziałam fajny sprzęt marki Cisco https://www.thomas-it.pl/producent/cisco i w sumie u mnie również przyda się rozbudować sieć w firmie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 02-02-2021, 15:54
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 523
Domyślnie

a przy takim sprzecie macie tez zabezpieczajace listwy antyprzepieciowe? my teraz zakupilismy kilka od firmy lanberg. dobra oferta, a i mega pomocna obsluga!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 28-02-2021, 15:08
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 988
Domyślnie

W przypadku kiedy jesteście na etapie poszukiwań dobrych specjalistów, którzy zajmują się realizacjami w zakresie usług informatycznych to na pewno warto tutaj zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez IT Punkt, których zadaniem jest m.in budowa sieci san Ich zadaniem jest wydajność i niezawodność działania sieci oraz zapewnienie 100% bezpieczeństwa przechowywanych danych z wykorzystaniem sieci. Pozdrawiam i dajcie znać jak z tym jest u Was!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 03-09-2021, 19:18
Leona Kanc Leona Kanc is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 283
Domyślnie

do firmy to bardzo polecam UPS szczególnie te od firmy armac żeby nie było nie przyjemnych sytuacji z niezapisany mi pracami
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 03-09-2021, 19:20
Boguta Lepa Boguta Lepa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 524
Domyślnie

Polecam zakupić UPS do laptopa, będzie kontrolował napięcie, przez co bateria dłużej będzie działać. Ja sam mam podpiętego do UPS firmy armac i jestem naprawdę zadowolony, gdyż cena ups jest niska i jakość bardzo dobra, sam UPS działa bardzo cicho i wydajnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 03-09-2021, 19:21
Boguta Lepa Boguta Lepa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 524
Domyślnie

Ja w firmie mam cztery UPS'y od firmy armac i jestem naprawdę bardzo zadowolony, według mnie jedne z lepszych jakie mozna znalezc w tak dobrej firmie. Już wiele razy UPS'y uratowały nam wiele godzin pracy gdyż naszej okolicy dosyć czesto są awarie prądu
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:03.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.