kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #101  
Stary 14-09-2020, 09:29
Marika00 Marika00 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 613
Domyślnie

Obecnie na czasie są różnego rodzaju deskorolki i hulajnogi elektryczne. Uważam, że warto więc pomyśleć o takim rozwiązaniu. Najróżniejsze sprzęty tego typu widziałam w ofercie polskiej marki Manta: https://manta.com.pl/product/msb002/ . Warto o nich poczytać więcej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #102  
Stary 04-12-2020, 10:17
WiolaS32 WiolaS32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 388
Domyślnie

A co w takim razie powiecie na hulajnogę elektryczną, bądź deskorolkę z napędem elektrycznym. Zajrzyj do oferty przygotowanej przez producenta Manta u którego znajdziesz szereg propozycji, jak na przykład model MES806 - Hulajnoga z napędem elektrycznym 8” KATANA którą kupiliśmy synowi na urodziny i jestem bardzo zadowolony. Porządne wykonanie, dobra i pojemna bateria, do tego rozsądna cena i naprawdę parametry które pozwalają się nią nacieszyć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #103  
Stary 04-12-2020, 14:14
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 546
Domyślnie

Tak apropo's hulajnogi- no to też tutaj uważam, że byłby to naprawdę super wariant na prezent dla dziecka i każdej płci. I dziewczyna, i chłopak na pewno ucieszyłby się z takie prezentu. Mnie spodobała się hulajnoga scootandride i na pewno kupię ją moim synkom.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104  
Stary 04-12-2020, 15:33
mentik mentik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 787
Domyślnie

Jeśli szukasz czegoś przydatnego, to zajrzyj do sklepu https://edibazzar.pl/ w nim znajdziecie spory wybór super rzeczy. Mój syn ostatnio ode mnie dostał właśnie z tego sklepu smartwacha i jest zadowolony.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #105  
Stary 30-03-2021, 17:50
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

Trafiłam na stronę bardzo ciekawego sklepu, mianowicie nazywał się Takwiele. Można tam znaleźć ogromną ilość różnorodnych produktów związanych z życiem codziennym. Mnie wpadła w oko deskorolka, a wam? Znaice w ogóle ten sklep? Dajcie znać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #106  
Stary 31-03-2021, 12:46
Marikaika Marikaika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 430
Domyślnie

Ja uważam, że całkiem fajnym prezentem może być zestaw akwariowy (dobre znajdziecie tutaj https://www.akwarystyczny24.pl/). Oczywiście to prezent droższy, więc raczej nada się na większe okazje, takie jak ważne urodziny czy przyjęciny. Jeśli dziecko marzy o własnym akwarium, warto takie pasje rozwijać.

Ostatnio edytowane przez Marikaika : 15-04-2021 o 14:19.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #107  
Stary 02-04-2021, 16:29
webster.abshire's Avatar
webster.abshire webster.abshire is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Miasto: Kobiernice
Posty: 4
Domyślnie

Macie jakieś inne pomysły?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108  
Stary 09-06-2021, 12:38
Margot Margot is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 12
Domyślnie

Na dzień dziecka dla siostrzeńca kupowałam własnie hulajnogę. Tak przywykłam do zakupów internetowych, że hulajnogi też szukałam w necie. Fajne sprzęty i w dobrych cenach znalazłam w sklepie Pesport. Bardzo duży wybór i towar był u mnie już następnego dnia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #109  
Stary 10-06-2021, 05:58
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Mój syn niedługo kończy 18 lat i szukając dla niego prezentu trafiłam tu https://aleupominek.pl/ W tym sklepie znalazłam wiele ciekawych propozycji na prezent. Ja mam zamiar postawic na pransoletkę z stali szlachetnej z indywidualnym grawerem. Co ważne treść graweru można ustalić korzystając z podpowiedzi i pomysłów firmy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #110  
Stary 22-06-2021, 19:37
Goska87 Goska87 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 1
Domyślnie

Moim zdaniem zdalnie sterowane samolociki to spoko rozwiązania, ale znacznie lepiej sprawdzają się dziś drony. Fajny dron z kamerą to nie tylko super prezent, ale do tego wcale nie jest taki drogi. No i młody może rozwijać pasję!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:07.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.