kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Małżeństwo
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 17-08-2020, 14:10
Domi88 Domi88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 313
Domyślnie

Tak na dobrą sprawę dzisiaj mamy sporo możliwości jeżeli chodzi o urządzanie przyjęcia weselnego. Bardzo fajnym rozwiązaniem jest niemniej jednak na pewno ślub cywilny w plenerze . Oglądałam ostatnio relację z takiego wydarzenia i muszę przyznać, że zrobiła ona na mnie naprawdę ogromne wrażenie i powiem szczerze, iż żałuję, że sama nie postawiłam na taką opcję.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 02-09-2020, 09:04
Bowid8882 Mężczyzna Bowid8882 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 1
Domyślnie

Tak, możliwości jeśli chodzi o organizacje wesela jest naprawdę bardzo bardzo dużo. Również możliwości jeśli chodzi o kreacje ślubne są coraz bardziej "luźne", zerknijcie na propozycje sukienek na suknie ślubne Krosno
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 05-09-2020, 15:25
ladarius.herzog's Avatar
ladarius.herzog ladarius.herzog is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 1
Domyślnie

Współczesne trendy weselne bazują na skromniejszych, za to bardziej wysublimowanych prezentach. W ramach podziękowania dla gości możesz wręczyć czekoladowy telegram z inicjałami swoimi i małżonka lub wysokiej jakości pralinkę z belgijskiej czekolady.


______________________________
Planujesz ślub i wesele? Zadbaj o wyjątkowe prezenty dla swoich gości!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 14-09-2020, 11:08
Marika00 Marika00 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 613
Domyślnie

Na pewno trzeba pomyśleć też o alkoholach. My zdecydowaliśmy się na kalifornijskie wina Oak View. Są bardzo aromatyczne, nam naprawdę smakują. Myślę, że goście także będą zadowoleni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 16-09-2020, 15:13
Agness88 Agness88 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 51
Domyślnie

O tak, słyszałam, że miejsce jest bardzo fajne. Warto w razie czego też zwrócić uwagę na best western premier - tam mieliśmy ostatnio wesele znajomych i wyszło super
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 30-10-2020, 10:40
Tarcyzjusz0976 Mężczyzna Tarcyzjusz0976 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 1
Domyślnie

Skoro organizujesz wielki ślub to na pewno przydadzą się podziekowania dla swiadkow. Myśle, że jakiś upominek dla świadków będzie naprawdę fajną opcją, ponieważ warto im podziękować za ich wysiłek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 22-11-2020, 16:38
Jisko Jisko is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 18
Domyślnie

Ja mam suknie ślubną syrenka, bez ramiączek ale zamówiłam też dodatkowo bolerko. Dół tak się lekko migocze. Piękna jest, bardzo mi się podoba i nie mogę się doczekać aż ją założę na swój ślub. Welon mam długi katedralny ale na sali zamierzam zmienić na taki do pasa. Buty takie klasyczne czółenka dość z brokatem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 09-12-2020, 10:07
Gretta Gretta is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 143
Domyślnie

Trzeba tu pomyśleć o pięknych dekoracjach, atrakcjach weselnych. Tu na stronie http://fotobudazwooda.pl znajdziecie drewnianą fotobudkę - super sprawa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 27-12-2020, 17:26
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

Ślub i wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu, warto odpowiednio się do niego przygotować. Jeśli chodzi o piękne suknie ślubne to na pewno znajdziecie je w salonie https://www.agnesfashiongroup.pl/suknie-slubne. Duży wybór, różne wzory i fasony. Można tu liczyć na indywidualne podejście i profesjonalne doradztwo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 12-01-2021, 17:34
wedplank wedplank is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 1
Domyślnie

200 osób to już spory ślub! Wybraliście też odpowiednie miejsce. Powodzenia w planowaniu! Jeśli będziecie potrzebować pomocy w organizacji ślubu w Krakowie to zajrzyjcie tutaj www.eventsplanner.pl Pozdrawiam :-)
__________________
Planer ślubny www.eventsplanner.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:12.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.