kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZWIĄZKI > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 29-12-2019, 15:30
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

Jeżeli chodzi o prezenty to zawsze podobały mi się takie, które były praktyczne lub umożliwiały mi poszerzanie horyzontów. Polecam wam ten tok myślenia przy doborze prezentu. Wyśmienitym pomysłem jest książka: https://www.taniaksiazka.pl/ksiazka/...ta-cherezinska - jak dla mnie bomba, polecam wam sprawdzić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 29-12-2019, 18:09
janeczka84 janeczka84 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 402
Domyślnie

Jesli chodzi o prezent to butelka z filtrem robi furorę wśród moich przyjaciół. Kazdy jest bardzo zadowolony i ograniczył kupowanie wody w plastikowych butelkach.
__________________
Wszystko o rodzicielstwie w jednym miejscu - http://www.raczkujemy.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 30-12-2019, 12:03
malinka01 malinka01 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 451
Domyślnie

Jeżeli ma to być prezent dla dziecka, to idealnie sprawdzą się tutaj zabawki edukacyjne. Co powiesz o nich https://www.bobonierka.com ? Kilka koleżanek robiło tam zakupy i wiem że były mega zadowolone. Muszę, to sprawdzić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 10-01-2020, 18:17
grover41 grover41 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 4
Domyślnie

Warto wybierać prezenty związane z zainteresowaniem danej osoby, na przykład książki, gry komputerowe, filmy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 26-08-2020, 08:57
perelka perelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 549
Domyślnie

Żonie możesz zawsze sprezentować jakąś ładną bieliznę. Może nawet coś bardziej odważnego na wspólne wieczory, jak na przykład bielizna z otwartym krokiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 01-09-2020, 08:55
oconnellmaymie's Avatar
oconnellmaymie Mężczyzna oconnellmaymie is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 6
Domyślnie

Kupowanie prezentu może stanowić wyzwanie. Należy według mnie kierować się tym, aby prezent był praktyczny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 02-09-2020, 20:34
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Dobrym pomysłem na prezent może być dron, ale nie taki w formie zabawki za kilka złotych, a porządny i profesjonalny, dzięki któremu będzie można robić świetne zdjęcia i filmy. Taki dron możecie znaleźć na https://megadron.pl/pl/products/aute...dle-24642.html, jednakże polecam na taki prezent złożyć się kilkoma osobami, ale zapewniam Was, że osoba obdarowywana będzie mega zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 16-09-2020, 08:55
laska88 laska88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 761
Domyślnie

Urodziny to wyjątkowa okazja, warto o tym pomyśleć. Ja swojemu dziecku kupiłam smartwatch dla dziecka z gps , wiecie jaka radość? Nie dość, że dziecko zadowolone to jeszcze rodzić, że ma pełną kontrole nad bezpieczeństwem pociechy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 16-09-2020, 19:05
qheller's Avatar
qheller Mężczyzna qheller is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Miasto: Poznań
Posty: 1
Domyślnie

Coraz ciężej jest znaleźć prezent, który będzie użyteczny i zaskakujący. Ostatnio widziałem czekoladowe Porsche w drewnianej skrzynce. To może spodobać się fanom motoryzacji.
__________________
prezent na 60 urodziny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 08-11-2020, 21:23
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 124
Domyślnie

Zajrzyj do oferty Lovita.pl w którym będziesz mogła znaleźć wyjątkowe propozycje w zakresie bielizny damskiej i to zarówno klasycznej, jak i w wersji seksownej czyli bielizny nocnej. Warto, więc poświęcić na to trochę czasu i przejrzeć możliwości jakie przygotowali. Z ich pomocą na pewno pozytywnie zaskoczycie swojego partnera
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:36.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.