kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 18-01-2021, 06:30
Tymcia Tymcia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 334
Domyślnie Samochód rodzinny

To dla Was jaki?
Jaką markę byście polecili na taki samochód. Co powiecie o lexusach. Ostatnio czytałem bardzo fajny artykuł na temat: Lexus NX w pogoni za dziecięcymi marzeniami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 18-01-2021, 10:36
fodom fodom is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 1
Domyślnie

takie samochody według mnie są świetne, bardzo dobrze się sprawdzają

_____
Agencja pracy z Warszawy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 18-01-2021, 11:40
anielina anielina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 227
Domyślnie

Rodzinny samochód musi być wygodny i bezpieczny. To podstawa. Dość długo zastanawialiśmy się co kupić, by być zadowolonym i w końcu wybraliśmy Dacia Logan, którą kupiliśmy w Salonie Dyszkiewicz - http://dacia.dyszkiewicz.pl/logan.html . Jesteśmy zadowoleni zarówno z samego auta, jak i obsługi w salonie - bardzo kompetentni, pomocni sprzedawcy. Dbają o klienta i o to by dobrać auta do jego faktycznych potrzeb.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 18-01-2021, 14:15
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 975
Domyślnie

Ja znalazłam dla siebie w salonie Auto Res Rzeszów Hyundaia i20 i jestem bardzo zadowolona z samego auta, ale również warunków jakie u nich uzyskałam. Dobre ceny, uczciwe podejście obsługi sprzedażowej i jednocześnie wiele możliwości również dla biznesu (jeśli chodzi o sam leasing).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 18-01-2021, 22:10
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 546
Domyślnie

Pamiętajcie też, że o samochód też trzeba odpowiednio zadbać. W końcu co jak co, ale chyba czysty, schludny i sprawny technicznie pojazd najbardziej cieszy. Ja przykładowo teraz planuje zakupić do mojego auta nowe wycieraczki tutaj https://www.carstyle.pl/produkt/dywa...i-od-2016-259/ . Kolega polecił mi tą stronę mówiąc, że można tam kupić porządne produkty do auta.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 27-01-2021, 09:43
Mija11 Mija11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 282
Domyślnie

Samochód rodzinny, komfortowy, bezpieczny i nowoczesny to zdecydowanie Macan z Porsche Centrum Sopot. Kompaktowy SUV o sportowym charakterze, dla mnie to numer 1.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 27-01-2021, 10:54
smith.karianne smith.karianne is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 4
Domyślnie

Na pewno warto zdecydować się na jakiegoś SUVa, aby był pojemny i wygodny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 03-02-2021, 21:47
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

Rodzinne i bezpieczne to zdecydowanie SUV. Od kiedy kupiliśmy z mężem to nie wyobrażam sobie jeździć innym autem. Jest naprawdę w nim dużo miejsca, bagażnik pojemny i siedzi się wysoko, wygodnie, dzieci wszystko widzą. Jak teraz chcecie kupować to radzę się chwilkę wstrzymać bo na dniach pojawi się nowa toyota higlander https://www.toyota.zabrze.pl/news/no...edugo-w-polsce . Widzieliście już? Ale to jest maszyna, jakie parametry, jaka wielkość. Na 7 pasażerów, jak ktoś ma dużą rodzinę to doceni. Ja z 4 dzieci na pewno bym taki model właśnie wybrała. Do tego hybrydowy napęd.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 23-04-2021, 13:01
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 120
Domyślnie

Myślę, że warto abyście także wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez Auto Res, ponieważ jest to świetny salon w Rzeszowie w którym możecie znaleźć szeroki wybór aut i nie ograniczając się tylko do jednej marki bo można trafić zarówno na Fiaty, Hyundaia. Alfy Romeo, czy również Jeepów. Warto się w wolnej chwili wybrać i sprawdzić szereg propozycji jakie przygotowali, ponegocjować ceny i w końcu trafić na samochodów który trafia w Wasze potrzeby.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 27-04-2021, 21:58
olivkaa olivkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 324
Domyślnie

Ja polecam sprawdzanie auta przed zakupem Warszawa. Zanim kupisz samochód lepiej sprawdzić jego historię i przebieg. Tyle słyszy się o oszustach i ich ofiarach. Na pewno nie chcesz być jedną z nich. Dlatego zanim kupisz samochód z drugiej ręki sprawdź go.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:33.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.