kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 19-01-2021, 21:56
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 557
Domyślnie

A przykładowo co wiecie na temat pieczywa? Bo, ja przykładowo sporo się tutaj https://dietly.pl/blog/o-pieczywie-swiezym-i-chrupkim dowiedziałam na jego temat. Tam macie opis z czego dokładnie powstaje przykładowo chlebek. Jakie mam jego rodzaje etc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 18-03-2021, 14:52
PaulinaW PaulinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 471
Domyślnie

Jak żywność BIO to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez sklep spożywczy online https://bio-sklep24.pl/budyn-bezglut...-846_1966.html w którym będziecie mogli znaleźć wiele propozycji, jak na przykład budynie bezglutenowe, kasze, makarony, suszone owoce i jeszcze długo trzeba byłoby wymieniać. Mam nadzieję, że będziecie zadowoleni z podjętej decyzji no i przede wszystkim przekonacie też rodzinkę do zmiany nawyków żywieniowych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 24-03-2021, 13:09
Robert72114 Mężczyzna Robert72114 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 1
Domyślnie

Bardzo ważną kwestią jest zdrowe odżywianie. Według mnie warto pić sok z selera naciowego ponieważ wpływa pozytywnie na organizm. Jeśli macie za wysoki poziom cholesterolu to warto użyć tego soku jako naturalnego środka na obniżenie poziomu cholesterolu w organizmie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 25-03-2021, 17:16
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie

Staram się patrzeć na składy, im krótszy tym lepszy, na szczęście na rynku pojawia się coraz więcej produktów z fajnymi składami i dzięki temu robią się coraz tańsze, nie trzeba specjalistycznych sklepów żeby kupić dobre jakościowo produkty, ja mam blisko carrefour i tam bez problemu znajduję rzeczy ekologiczne i ceny są przystępne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 27-03-2021, 14:33
andrzejka123 andrzejka123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 497
Domyślnie

najlepiej zainwestować w diete albo miejsce gdziesza babcia czy dziadkiem się zajmą. my wyslalismy mamę do http://podtopolami.eu ja miałam taką sytuację, że musiałam, że musiałam porzucić moją pracę i zacząć opiekować się moja mamą po udarze. Dopiero opieka w tym domu seniora sprawiła , ze mama znacznie lepiej sie poczuła
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 13-04-2021, 08:32
beatata beatata is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 71
Domyślnie

Jeśli szukacie sprawdzonego sklepu ze zdrową żywnością to zdecydowanie mogę polecić ten sklep https://biozdrowy.pl/. Ja bardzo często kupuję tam produkty do kuchni, ale również w swoim asortymencie mają kosmetyki naturalne, czy suplementy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 17-04-2021, 18:06
miskapl miskapl is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 30
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ferdona
Ja ostatnio staram się zdrowo odżywiać i wybierać produkty, które są lepsze dla mojego organizmu.

pięknie! chyba też zacznę..
___________________
szukam sponsora
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 30-05-2021, 22:04
Polaa Polaa is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 42
Domyślnie

Duży wybór zdrowych produktów znajdziesz w Carrefourze, ja często robię tam zakupy i mają spory wybór.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 31-05-2021, 09:02
Rutka Rutka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 4
Domyślnie

Ja gotuję w domu najczęściej, tak jest najzdrowiej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 08-06-2021, 14:57
WeronikA9911 WeronikA9911 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 236
Domyślnie

To, że gotujesz w domu to nie znaczy, że tak jest najzdrowiej. Dlatego, ja znalazłam swój sklep z naturalną żywnością i czuje się świetnie. Polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:21.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.