kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 08-04-2019, 10:44
Fabrycy70 Mężczyzna Fabrycy70 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 3
Domyślnie pasmanteria

Drodzy forumowicze, chociaż zwracam się głównie do płci pięknej. Pragnę podzielić się z Wami wrażeniami z zakupów w sklepie Pinsola https://www.pinsola.pl/tkaniny/flausz. Potrzebowałam miękkiego i grubego flauszu na uszycie kurteczki jesiennej i zupełnie przez przypadek natknęłam się na sklep internetowy Pinsola. Zachęcona pozytywnymi opiniami, zdecydowałam się na zakup materiału flauszowego w tym sklepie.I nie żałuję. bo to był strzał w dziesiątkę. Zakupiony materiał jest fantastyczny, mięciutki i doskonałej jakości, a czarnobiała krata rewelacyjnie wygląda na mojej kurtce. Gorąco polecam ten sklep, bowiem oferują towar najwyższej jakości. Aha i co najważniejsze, obsługa miła i fachowa. Na pewno tam wrócę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 08-04-2019, 11:45
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Ja akurat mam u siebie w okolicy dobrze zaopatrzona pasmanterię, więc nie muszę nigdzie szukać nici i guzików.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 30-07-2020, 10:09
tictak tictak is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 207
Domyślnie

A wiecie, że w moim mieście nie ma dobrze zaopatrzonej pasmanterii dlatego też bardzo często robię zakupy przez internet. Dzięki temu mogę zaoszczędzić czas jaki traciłam na dojazd do innego miasta no i dużo taniej kupuję. Tutaj https://gumtex.pl/ znalazłam dokładnie to czego potrzebowałam i to w super cenach. Także zdecydowanie bardziej wolę robić tego typu zakupy przez internet niż biegać po mieście w poszukiwaniu tego czego akurat potrzebuję
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 16-11-2020, 21:46
Magenta Magenta is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 419
Domyślnie

Super pasmanteria w Katowicach to Dana na Bohaterów Monte Cassino http://pasmanteriadana.pl/ O, jakie cuda tam znajdziecie a jeszcze dodatkowo w całkiem przyjaznych cenach. Ja jestem tam stałą klientką, lubię do nich zaglądać, bo zawsze coś fajnego upoluję
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 17-12-2020, 15:46
Annastazja Annastazja is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 112
Domyślnie

Jeżeli potrzebujecie materiałów do szycia nowych ciuszków to mogę polecić Wam Manufakturę Tkanin. Nie jestem zwolenniczką kupowania takich rzeczy w sieci, jednak ostatnio przełamałam się i zamówiłam materiał - włoska flanela wełniana tenis i przyznam - jestem w szoku. Jakość jest rewelacyjna, na pewno jeszcze tam wrócę!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 17-12-2020, 17:08
ksene ksene is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 4
Domyślnie

siemka witam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 18-12-2020, 23:25
cindy cindy is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 49
Domyślnie

A mi w oko ostatnio wpadła tkanina na zasłony. Myślałam nad wymianą zasłon w moim domu już od dawna, ale nie mogłam trafić na takie, który by mi odpowiadały, a zobaczyłam tą tkaninę i stwierdziła, że jest to dokładnie to czego szukałam. Niedługo biorę się za szycie, ale jak na razie jestem bardzo zadowolona, bo jakość jest super.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 02-01-2021, 17:24
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

Faktycznie, wybór odpowiednich materiałów może mieć dla Was kluczowe znaczenie. Właśnie dlatego powinniście już teraz sprawdzić, w jaki sposób możecie dzisiaj wykorzystać dzianiny pętelkowe i na tej podstawie podjąć decyzję o kolejnych rzeczach, które będziecie chcieli stworzyć. To może być dla Was mega ułatwieniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 17-02-2021, 14:48
Annastazja Annastazja is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 112
Domyślnie

A wiecie może gdzie można zamówić online jakieś materiały? Widziałam, że tutaj https://manufakturatkanin.pl/kategor...uktu/dzianina/ jest dzianina na metry, ale nie znam tego sklepu, jeszcze tu nie kupowałam, może ktoś z Was coś poleci?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 17-02-2021, 15:00
bode.scot's Avatar
bode.scot bode.scot is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 4
Domyślnie

Ja również zamawiam materiały hurtowo.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:26.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.