kobiety.net.pl   
Strona gwna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Zwizki   ycie   Klub  


Wr   Klub > DOM > Oglny
Nazwa uytkownika
Haso
Zarejestruj si FAQ Blogi Galerie Uytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzdzia wtku Przeszukaj ten wtek Wygld
  #1  
Stary 18-08-2020, 12:46
angie707 angie707 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 286
Domylnie Klimatyzacja

Hej dziewczyny! Szukam kogo, kto zrobi mi przegld klimatyzacji biaystok - koczy si sezon, wic chc si za to zabra, a e mieszkam tu od niedawna to nie mam jeszcze nikogo sprawdzonego. Z gry dziki za podpowiedzi!
Odpowied z Cytowaniem
  #2  
Stary 23-12-2020, 16:08
evangeline evangeline is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 836
Domylnie

Ja znam bardzo dobry serwis, ktra zajmuje si tego typu usugami. Zerknij sobie koniecznie tutaj: https://autoservice-grabowiecki.pl/o...-klimatyzacji/ ta firma wykonaa dla mnie midzy innymi napenianie klimatyzacji. wiadcz usugi dla osb z Warszawy i okolic, wic moe akurat komu przydadz si te informacje.
Odpowied z Cytowaniem
  #3  
Stary 27-12-2020, 07:52
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 975
Domylnie

Klimatyzacja jest bardzo przydatna. Tym bardziej, jeeli zaley Wam zarwno na wygodzie i utrzymaniu odpowiedniej temperatury w swoim domu przy gorcych dniach i ciepych nocach. Dlatego szukajc profesjonalnego wsparcia w tym zakresie to koniecznie sprawdcie firm DG Cold ktra wykonuje monta klimatyzacji ory Myl, e bd Wam rwnie w stanie profesjonalnie pomc. Pozdrawiam i oczywicie dajcie zna na co si zdecydowalicie
Odpowied z Cytowaniem
  #4  
Stary 12-02-2021, 10:40
weroniczka3 weroniczka3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 248
Domylnie

A jeli potrzebujecie dobrego klimatyzatora do domu to polecam przejrze ofert urzdze na https://czystyklimat.pl/ Sama kupiam tam klimatyzator do domu, a firma zaoferowaa monta samej klimatyzacji.
Odpowied z Cytowaniem
  #5  
Stary 30-06-2021, 16:07
mentik mentik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 787
Domylnie

Jeli chodzi o klimatyzator, to ja od siebie zachcam do zakupu tego https://www.clatronic.pl/klimatyzatory/ posiadam go ju wiele lat i dla mnie jest najlepszy. Miaem dylemat nad kupnem jego, ale teraz nie auj, jest naprawd super.
Odpowied z Cytowaniem
  #6  
Stary 09-07-2021, 18:48
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 975
Domylnie

Akurat jeeli chodzi o wybr dobrej jakoci klimatyzatorw do domu to jak najbardziej mog poleci Wam, ebycie sprawdzili ofert przygotowan przez Manta u ktrych znajdziecie m.in Manta MODEL S od razu z montaem. Optymalna opcja na te upay, dla nas to naprawd wietna opcja!
Odpowied z Cytowaniem
  #7  
Stary 12-08-2021, 21:20
Madameadame2 Madameadame2 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 105
Domylnie

Nie jest to oczywicie koniecznoci, no ale warto zainteresowa si klimatyzacj take do domw i mieszka. Akurat rodzajw klimatyzatorw jest cakiem sporo, moe i u was tak jak i u mnie klimatyzator przypodogowy super si sprawdzi.
Odpowied z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzdzia wtku Przeszukaj ten wtek
Przeszukaj ten wtek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygld

Zasady pisania postw
Nie Moesz: tworzenie nowych wtkw
Nie Moesz: odpowiadanie na posty
Nie Moesz: wysanie zacznikw
Nie Moesz: edytowanie swoich postw

vB code jest W.
kod [IMG] jest W.
kod HTML jest Wy.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:13.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.