kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 10-08-2020, 14:09
julekkiego Mężczyzna julekkiego is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 4
Domyślnie Hurtownia używanej odzieży

Witam, prowadzę z zona hurtownie odzieży z Anglii, Szwecji, Niemiec itp
Szukamy pewnego rozwiązania które pozwoli nam na sprecyzowane kontrolowanie ilości odzieży jaka jest na stanie? W jakiś sposób sprawnie możemy to wykonać? Na magazynie pracuje około 10 osób, jednak chlelibyśmy połączyć ta bazę z sklepem internetowym. Czy jest taka możliwość?


EDIT: jednak znanazłem dobre rozwiazanie pod nasz sklep - https://www.consafelogistics.com/pl/rozwiazania/wms/ Astro WCSŽ pomaga w uzyskaniu całkowitej kontroli i zwiększeniu wydajności w magazynach.

Ostatnio edytowane przez julekkiego : 28-08-2020 o 09:23.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 16-11-2020, 09:25
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 899
Domyślnie

Jeżeli jeszcze nie udało Wam się wybrać dobrej oferty w zakresie hurtowni odzieżowej to na pewno tutaj śmiało mogę wymienić propozycje przygotowane przez - https://www.motionfashion.pl/odziez-damska-c-20.html w przypadku których można liczyć zarówno na dobry zakres cenowy, rzeczowe podejście do klienta i szeroka ofertę odzieży damskiej. Mam nadzieję, że znajdziecie wolną chwilę na poszukiwania i co najważniejsze zakupy będą jak najbardziej udane!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 16-11-2020, 10:43
Nixa Nixa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 4
Domyślnie

Nigdy nie miałam styczności z tego typu hurtowniami. Raczej spotykałam mniejsze sklepiki z używaną odzieżą.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:25.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.