kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #241  
Stary 23-08-2019, 09:58
ireczka ireczka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 102
Domyślnie

ja się odzywiam zdrowo od jakiś dwóch miesięcy, przez dietę pudełkową. Zamawiam "wygodna dietę " i wbrew pozorom oszczedzam, bo nie wyrzucam jedzenia i go nie marnuję - a że catering dietetyczny to wiadomo, że wszystko lepszej jakośi i bez smażenia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #242  
Stary 23-08-2019, 10:17
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

Jeśli chodzi o zdrowe odżywianie, to sama mam zamiar wprowadzić do swojej diety kilka zdrowszych zamienników. Szukałam w internecie jakiś artykułów, i znalazłam taką stronę : https://migliori-integratori.it Jeżeli was też interesuje ten temat, to polecam wam tam zajrzeć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #243  
Stary 17-09-2019, 16:09
karolapieniak123 karolapieniak123 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 6
Domyślnie

dla mnie gotuje wygodnadieta, czyje się po ich daniach bardzo dobrze, moje wyniki badan bardzo się poprawily co oznacza ze gotuja mi bardzo zdrowo!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #244  
Stary 18-09-2019, 09:34
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

Wiele koleżanek u mnie w biurze korzysta z oferty cateringu dietetycznego zdrowemenu.com i sobie chwalą. Maja dostarczane posiłki na cały dzień i niemusza się o nic martwić. O mnie dba mama, ale wiek, że wiele osób woli jednak skorzystać z czegoś takiego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #245  
Stary 18-09-2019, 11:09
ireczka ireczka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 102
Domyślnie

ja na razie jedna namówiłam na wygodna diete i też zadowolona, bo to jednak duża oszczednośc czasu jest
Odpowiedź z Cytowaniem
  #246  
Stary 18-09-2019, 11:54
felipe64's Avatar
felipe64 felipe64 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 4
Domyślnie

Jak dieta jest dobra dla uzyskania lepszego samopoczucia?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #247  
Stary 19-09-2019, 11:44
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

Ja myślę, że najlepiej skorzystać z pomocy dietetyka. Ja co prawda zastanawiam się nad skorzystaniem z tak zwanego cateringu dietetycznego. Popularna jest teraz dieta pudełkowa Rzeszów i okolice obsługuje kilka cateringów i mają różne menu. Trzeba by wybrać po prostu coś dla siebie. A jest to na pewno znacznie zdrowsze niż jedzenie fastfoodowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #248  
Stary 19-09-2019, 13:05
Kordi33 Kordi33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 144
Domyślnie

Bardzo ważna jest motywacja i zdyscyplinowanie się do przestrzegania warunków nowej diety. Ostatnio czytałem ciekawy artykuł o modelach motywacji na stronie http://twoja-motywacja.pl/blog/modele-motywacji/
Polecam bardzo ciekawy artykuł.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #249  
Stary 05-11-2019, 12:59
diamencik28 diamencik28 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 22
Domyślnie

Zdrowie mojej rodziny oraz moje jest dla mnie najważniejsze, dlatego staram się, żebyśmy się dobrze odżywiali, jedli pełnowartościowe posiłki i ograniczali słodycze oraz niezdrowe przekąski. Na początku podczas zakupów analizowałam skład produktów, teraz już nie muszę na to poświęcać dużo czasu, bo już kojarzę, które warto kupować. Na przykład wybieram drób bez antybiotyków http://www.farmio.com/mieso-z-chowu-bez-antybiotykow, ponieważ wiem, że to mięso jest zdrowe i pochodzi od kur karmionych dobrej jakości paszą. Wprowadzeni zdrowych nawyków nie jest trudne, a na pewno dobrze wpłynie na wasze zdrowie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #250  
Stary 05-11-2019, 20:33
Skye Skye is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 4
Domyślnie

Ja sama się kiepsko żywię, ale przynajmniej dzieciom staram się robić zdrowe jedzenie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:30.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.