kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #81  
Stary 13-01-2021, 11:37
kiki998 kiki998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 532
Domyślnie

Cytat:
Napisał figa
dostępnych modeli jest cała masa, każdy znajdzie coś dla siebie ja postawiłam na markę Easy Go i model Quantum Air. ma pompowane koła i bardzo szerokie siedzisko, teraz na zimę gdy dojdą grubsze kurtki czy kombinezony na pewno będzie wygodniej niż w takim wąskim siedzisku.

no to fakt zgodzę się co do easy go -fajne, niedrogie wózki, bardzo porządnie wykonane. my mamy tą spacerówkę minima plus w rózowym odcieniu - swietna! lekka, zwrotna, ze sporym koszem na zakupy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #82  
Stary 15-01-2021, 15:48
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

To jak już wybierzecie konkretny wózek to warto jeszcze dokupić do niego jakiś ciepły kocyk, który sprawdzi się o każdej porze roku w sklepie MIMINU znajdziecie ich całkiem sporo https://store.miminu.pl/pl/. W ich asortymencie znajdziecie też pościele, kołderki czy całe zestawy wyprawkowe. Super jakość, niewygórowana cena, bardzo sprawna realizacja zamówień.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #83  
Stary 02-02-2021, 14:33
lenka85 lenka85 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 151
Domyślnie

Ja mam z anex model e type i jestem z niego zadowolona. Poręczny, praktyczny i łatwy w obsłudze a do tego fajnie się prezentuje i jest wygodny dla dzidziusia!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #84  
Stary 05-02-2021, 10:35
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Na pewno wiele zależy od tego gdzie będziesz użytkowała wózek ale wcale nie musisz kupować jakiegoś drogiego za naście tyś. żeby był ok, ja mam x-landera i cieszę się że go kupiłam, łatwo się nim manewruje i jest bardzo praktyczny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #85  
Stary 15-03-2021, 15:13
JuliaBed JuliaBed is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 258
Domyślnie

Ja mam e/type z anex i sobie go chwalę. Jest Wygodny i solidny, ma dobrą amortyzację i zwrotne koła a przy tym jest łatwy w obsłudze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #86  
Stary 15-03-2021, 23:31
Kamilla36 Kamilla36 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 138
Domyślnie

Dla mnie tak naprawdę najważniejsza jest amortyzacja, więc wybrałam Cavoe Axo, który przy okazji oczarował mnie swoim nowoczesnym designem. Mogę z nim pójść naprawdę wszędzie, więc wózek zdecydowanie warty uwagi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #87  
Stary 20-04-2021, 12:51
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 672
Domyślnie

Ja też jestem do swojego x-landera bardzo przywiązana, to też śliczny, bajerancki, bardzo modny wózek który można kupić w modnych teraz kolorach a do tego jest funkcjonalny i bardzo łatwy do składania i rozkładania, można go prowadzić jedną ręką, ma też doskonałą amortyzację
Odpowiedź z Cytowaniem
  #88  
Stary 11-12-2021, 17:33
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 975
Domyślnie

Akurat jeżeli chodzi o wybór dobrego wózka spacerowego lekkiego i funkcjonalnego to sama polecam sprawdzić Euro-Cart Volt Pro Powder Pink http://zdrowiaczar.pl/wozek-spacerow...nk-p-3345.html według mnie super opcja, ponieważ waży mniej niż 8 kg więc bez kłopotów można go znieść z wyższego piętra, można go używać od urodzenia dziecka aż do wagi 22 kg, w zestawie jest moskitiera i praktyczna torba transportowa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #89  
Stary 11-12-2021, 23:18
Nusiek11 Nusiek11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 190
Domyślnie

U mnie ekstra sprawdza się wózek Riko Basic. Najlepsze jest, że kosztował niecały tysiąc, a służy przez całe wózkowanie, jest solidnie wykonany i ma naprawdę fajną amortyzację.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #90  
Stary 13-12-2021, 18:58
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 939
Domyślnie

aktualnie jet ogromny wybór różnych modeli wózków, zajrzyj sobie na stronę https://mamaija.pl/wozki-dzieciece/w...lizniacze.html i zobacz co aktualnie polecają, myślę że znajdziesz tam odpowiedni model
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:02.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.