kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Moda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #291  
Stary 12-01-2021, 17:29
obayer's Avatar
obayer obayer is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Miasto: Warszwa
Posty: 4
Domyślnie

Z sieciówek najbardziej lubię Reserved.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #292  
Stary 27-05-2021, 11:07
Malwinka27 Malwinka27 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 520
Domyślnie

Ja kupuję w sprawdzonym sklepie - https://www.valetta.com/. Mają spory wybór i wszystkie rozmiary, więc nie ma problemów ze znalezieniem biustonoszu, stroju kąpielowego, czy bielizny nocnej odpowiednią pod moje wymiary i upodobania odnośnie kolorów oraz wzorów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #293  
Stary 27-05-2021, 16:26
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 237
Domyślnie

A ja właśnie planuje kupić sobie podkoszulek cielisty. Właśnie na stronie ansin.pl znalazłam i cieszy mnie to, bo mają tam wysokiej jakości rzeczy. Także na pewno będę zadowolona z ich koszulki, którą wykorzystam pod koszulę etc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #294  
Stary 20-06-2021, 19:41
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 073
Domyślnie

Nie mam ulubionych sklepów tylko po prostu sklepy, które często odwiedzam. Jak robię zakupy dla dzieci odzieżowe to kidashka.pl tutaj zaglądam z uwagi na szeroki wybór ubrań, a także ze względu na dobrą jakość i atrakcyjne ceny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #295  
Stary 21-06-2021, 20:42
olivkaa olivkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 324
Domyślnie

Mi dzisiaj w oko wpadła polska marka odzieżowa. Mam zamiar zamówić tam ubrania dla siebie, dzieciaków i męża! Są naprawdę swietne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #296  
Stary 27-06-2021, 13:32
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

Jeśli chodzi o mnie, to bardzo lubię robić zakupy w centrum handlowym homepark targówek gdzie znajdziecie sporo bardzo dobrych sklepów ze świetnymi cenami. Jeśli macie blisko na Targówek, to w mojej ocenie warto tam zajrzeć w wolnej chwili i przekonać się na własną rękę. Moim zdaniem warto ich sprawdzić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #297  
Stary 27-06-2021, 17:19
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Dużo częściej także dzieciom trzeba kupować co chwilę nowe ubrania i tutaj https://comwear.pl/odziez-dziecieca/koszule.html widziałam koszule dla dzieci. Przez internet można je bardzo szybko zamówić i będą idealne dla dzieci. Warto zamawiać online i szybko będziemy mieć u siebie nowe ubrania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #298  
Stary 26-07-2021, 13:04
Maniulka's Avatar
Maniulka Maniulka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 118
Domyślnie

Ja rownież kupuuję ubrania głównie przez internet. Nie tylko dla siebie, ale również dla moich dzieci. Dla oszczędności i dla wygody (nie przepadam za marnowaniem czasu w galeriach handlowych). No i moje dzieci też tego nie lubią

Jeśli szukacie dobrej jakosci ubranek dla dzieci i sporych zniżek na nie, polecam zajrzeć sobie do Coccodrillo
https://pl.coccodrillo.eu/rajstopy-dzieciece.html

Mają swoje sklepy stacjonarne w większości miast, aczkolwiek to na stronie internetowej jest pełen wybór ubranek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #299  
Stary 26-10-2021, 21:17
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 995
Domyślnie

Tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam również do sprawdzenia ofertę przygotowaną przez KochamCzapki, według mnie zdecydowanie najlepszy sklep jeśli chodzi o czapki damskie https://www.sklep.kochamczapki.pl/pl...imowe-930.html które naprawdę świetnie się prezentują i chronią nas przed zimniejszymi dniami. Ja sobie sprawiłam komplet Marietta w morskim kolorze. Piękne są!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #300  
Stary 13-11-2021, 09:58
Butik Luisa Butik Luisa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 164
Domyślnie

W przypadku kiedy będziecie szukali profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości ubrań najmodniejszych marek i nowych kolekcji to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego butiku Luisa Cerano https://luisacerano-bydgoszcz.pl/ gdzie znajdziecie największą ofertę i jednocześnie pełne wsparcie naszej obsługi wraz z profesjonalną stylistką.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:31.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.