kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 22-01-2016, 08:19
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 993
Domyślnie

Powiem Wam szczerze, że często ostatnimi czasy słyszę coś takiego, że lokaty to już nie to samo, nic się nie da zarobić itd. Po czym rozmawiam z jakąś koleżanką i się pytam "gdzie odkładasz pieniądze?" Odpowiedz: "Na lokatę" i takich odpowiedzi jest bardzo często, więc ja już nie wiem o co chodzi. Sama zastanawiam się nad lokatą, a konkretnie nad tą https://www.santanderconsumer.pl/lok...premium,6.html Czy jest tu jakaś znawczyni w tego typu sprawach i czy może mi podpowiedzieć, czy jest to dobre rozwiązanie? Z góry dziękuję
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 22-01-2016, 10:14
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Pewnie, że to już nie jest to samo. Dawniej się na tym dało dorobić. Teraz - niekoniecznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 12-05-2016, 10:56
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Mnie już od jakiegoś czasu chodzi po głowie inwestycja w monety.
Raz, że są naprawdę interesujące, tu przykład: http://www.cezar24.pl/konstytucja-ma...za-p-1101.html . Na pewno wybieranie nowych monet do kolekcji jest ciekawsze niż wpłacanie pieniędzy na lokatę :P
Dwa, że moim zdaniem w monetach tkwi naprawdę duży potencjał. Myślę, że za kilkanaście lat będzie można na nich naprawdę fajnie zarobić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 12-05-2016, 18:12
texas21's Avatar
texas21 Mężczyzna texas21 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 5
Domyślnie

To nie jest taki głupi. Bo po pewnym czasie i tak Ci się to zwróci. A najlepiej kawalerke albo dwupokojowe mieszkanie w blokach czy coś takiego.
__________________
Dla leniucha i osioł szybko biegnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 29-08-2016, 02:39
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

Kupno mieszkania jest świetnym pomysłem, ale trzeba mieć na to pieniądze, a mało kto w Polsce ma ich aż tak dużo. Ja właśnie ze względu na brak wystarczającej ilości pieniędzy zaczęłam inwestować w fundusze inwestycyjne, które dostępne są na stronie https://www.nntfi.pl/ . Mam nadzieje, że już za kilka lat zarobie wystarczająco dużo pieniędzy, żeby byłoby mnie stać na kupno i urządzenie mieszkania. Jak na razie inwestuje tylko w te z niskim ryzykiem, ale mam nadzieje, że już niedługo będę miała tak dużą wiedzę, żeby móc zainwestować w te ze średnim ryzykiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 30-08-2016, 08:30
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Myślę że jak masz pewną kwotę oszczędności to w dzisiejszych czasach dobrze jest pójść w stronę nieruchomości. Ja osobiście zamierzam kupić dobrze zlokalizowane mieszkanie we Wrocławiu a potem je wynajmować. Już mam nawet upatrzonego dewelopera czyli https://promenadywroclawskie.pl/ Cieszą się bardzo dobrą opinią wiec nie zamierzam jakoś długo się nad tym zastanawiać. Jestem pewna że to dobry krok i polecam wszystkim takie właśnie rozwiązanie w kwestii inwestycji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 19-09-2016, 11:09
perelka perelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 549
Domyślnie

Lokaty są teraz kompletnie nieopłacalne, darowałabym sobie też wszystkie fundusze inwestycyjne, polisolokaty itd. Z kolei na inwestycję w nieruchomości trzeba mieć duży wkład, więc może złoto? Sporo ludzi inwestuje chyba w złoto inwestycyjne, różne sztabki, monety itd. Tu masz listę najpopularniejszych takich monet: http://skup.zlota.pl/zloto-inwestycyjne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 28-09-2016, 07:23
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 230
Domyślnie

Wydaje mi się, że inwestycja w nieruchomość może być dobrym pomysłem. Możesz wybudować dom, ale równie dobrze coś większego, na przykład jakąś halę. Pamiętaj jednak, że są różne standardy więc warto się zastanowić na przykład nad takim rozwiązaniem jak nadzory budowlane.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 29-09-2016, 12:48
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

ja uważam, że lepiej oszczędzać i wpłacać na osobne konto oszczędnościowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 05-10-2016, 14:44
Tomson Mężczyzna Tomson is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 743
Domyślnie

Najlepszym pomysłem jest inwestowanie w siebie lub w jakiś biznes, który zagwarantuje nam stałe dochody. Chciałabym mieć moze własny lokalny sklep. Potrzebna mi tylko hurtownia torebek damskich , ponieważ lokal już mam to trzeba zadbać o towar
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:47.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.