kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #141  
Stary 13-12-2016, 11:14
kalina11's Avatar
kalina11 kalina11 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Miasto: Warszawa
Posty: 44
Domyślnie

najważniejsza jest dieta, ale tylko dieta + ruch da najlepszy efekt
Odpowiedź z Cytowaniem
  #142  
Stary 09-01-2017, 15:00
Balbina Balbina is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 4
Domyślnie

Mi bardzo pomogła dieta, którą ułożył mi mój trener personalny. Ćwiczenia były tylko dodatkiem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #143  
Stary 13-01-2017, 04:19
levak1 levak1 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 2
Domyślnie

Ruch. Bez ruchu sama dieta to za mało. Musimy zrzucać więcej kilogramów niż jemy to wtedy będziemy chudnąć - to jest nasz wlaśnie złoty środek. Nie ma się co oszukiwać i szukać drogi na skróty - żadne tabletki na odchudzanie nam nie pomogą, zatem jeśli chcemy schudnąć - ruch jest konieczny.
__________________
Pozdrawiam, Anna
http://penetratory.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #144  
Stary 05-02-2017, 18:30
Matyylda Matyylda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 586
Domyślnie

Jesli chce się miec piękne ciało to bez ćwiczeń ani rusz. Nawet chudzi nie musza być wcale ładnie wyrzeźbieni - jak się nie ćwiczy to ciało jest sflaczałe Ja sie nie odchudzam ale chodze na zajęcia fitness własnie po to, aby moje ciało było jędrne. Mam wybrane zajęcia w Energym http://www.energym.com.pl/5-enerfitness na które regularnie uczęszczam. Ruch to zdrowie i klucz do pięknego ciała.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #145  
Stary 06-02-2017, 07:51
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Unikanie słodyczy generalnie jest bardzo zdrowe, a skoro tego też dotyczy wątek to wartopzreczytać o pierwszych objawach cukrzycy , diagnosis.pl/jakie-sa-pierwsze-objawy-cukrzycy warto wiedzieć wcześniej by móc dobrze zareagować! To bardzo ważne właśnie by w czas zmienić dietę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #146  
Stary 06-02-2017, 12:53
sybil sybil is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 4
Domyślnie

Jak dla mnie to sama dieta. Nie umiem tego połączyć, a szybciej chudnę na diecie niż ćwicząc, ale ja znam swój organizm i wiem na co mogę sobie pozwolić, a to jest bardzo ważne!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #147  
Stary 06-02-2017, 20:52
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Żeby schudnąć musisz ćwiczyć i zdrowo jeść.
Dieta jest jednak najważniejsza, to 70% sukcesu. Patrz na to co jesz, wiele produktów jest light i niestety nie sa one zbyt zdrowe. Możesz o tym poczytać na http://modaitrendy.pl/czy-produkty-light-sa-zdrowe/ Ja kupuję normalne produkty, patrzę na skład i zdrowo jem. Waga powoli spada
Odpowiedź z Cytowaniem
  #148  
Stary 08-02-2017, 07:56
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Jedno i drugie. Odpowiednie odżywianie jest bardzo ważne, a i bez ćwiczeń nic się nie osiągnie. Ja chcę kupić http://www.marbo-sport.pl/pol_m_Sprz...czen-1135.html Jest tyle propozycji ławeczek do cwiczeń, że nie bardzo wiem na jaką się zdecydować. Ale podpytam brata, on chodzi na siłownię, więc będzie umiał mi doradzić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #149  
Stary 08-02-2017, 07:59
DużaRyba DużaRyba is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 11
Domyślnie

musi być połączenie jednego z drugim. Tye już o tym w necie napisali, że naprawdę można znaleźć wyczerpujące info
Odpowiedź z Cytowaniem
  #150  
Stary 21-02-2017, 18:04
szygi szygi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 854
Domyślnie

Wydaje mi się, że nawet sam ruch daje znacznie więcej Mam znajomą, która dzięki ćwiczeniom zrzuciła bardzo dużo kilogramów. W tym momencie zajmuje się rzeźbieniem swojej sylwetki. I przyjmuje nawet odżywki Muscle Care
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:14.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.