kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 25-02-2015, 14:04
wlitejj wlitejj is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 8
Domyślnie

Ja to kupuję akurat w takiej tradycyjnej stacjonarnej z tego prostego powodu, że jest lepiej dla mnie i od razu mam po drodze jak wracam z pracy to właśnie taką aptekę lokalna. Farmaceutka co tam jest to jest moją znajomą i jakby były jakieś tanie leki to mi mówi od razu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 26-02-2015, 09:14
peanut peanut is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 1
Domyślnie

ja często kupuję w aptekach internetowych bo jest taniej i dowożą do domu
przy większej ilości potrzebnych leków czy suplementów warto poszukać najtańszej opcji, a leki są te same, nie ma ryzyka jak na przykład z perfumami,że kupimy podróbkę

kosmetyki kupuję też przez internet, ostatnio odkryłam,że jest mozliwosc zamawiania na stronie rossnet
http://sklep.rossnet.pl/

i odbierania zamowienia na stacji orlen, dla mnie super opcja
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 02-03-2015, 13:31
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

Ja też wolę tradycyjną. Mogę porównać od razu zapachy, często są też promocje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 09-03-2015, 22:27
druzyniara druzyniara is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 7
Domyślnie

Ja też preferuję tą tradycyjną ja akurat uważam, że ona jest stacjonarna : ) bardzo mi się tam podoba i faktycznie wybór jest całkiem spory ; ) właśnie teraz już się zaczęły moim zdaniem te promocje ; ) nie mogę się właśnie doczekać soboty z tego powodu, że mam wolną
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 09-04-2015, 09:27
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Ani to ani to. Jeżeli chodzi o kosmetyki, to preferuję po prostu kluby zakupowe. W takim Tusz i Róż, do którego zapisałam się na newsletter, dostałam kupon na darmową przesyłkę i jeszcze fajny poradnik napisany przez personal shopperkę. Na dodatek wiem, że będą oferować kosmetyki o wiele tańsze od sugerowanych cen detalicznych, więc to naprawdę się opłaca ;-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 16-04-2015, 10:27
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 939
Domyślnie

A ja korzystam z internetowej drogerii jak i stacjonarnej. Moją ulubioną internetową jest Ezebra. Ostatnio np zamówiłam z niej wodę toaletową na prezent dla mojego brata http://ezebra.pl/product-pol-14844-B...DEO-SPRAY.html i ceny w internetowych drogeriach są naprawdę przystępne. Można czasami zdecydowanie coś taniej kupić niż w stacjonarnych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 17-04-2015, 14:00
Magdziena Magdziena is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 10
Domyślnie

Wiadomo, że w przypadku leków lepiej stawiać na aptekę. Wtedy mam pewność, że lek był dobrze przechowywany i opakowanie nie było naruszone, a podczas transportu towaru z apteki internetowej różne rzeczy mogą się wydarzyć. Z drugiej strony, suplementy diety albo szampony lecznicze kupuje głównie przez internet.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 20-04-2015, 10:34
sensiak sensiak is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 9
Domyślnie

Jeśli chodzi o aptekę i sprawdzone leki, to zawsze zamawiam przez internet. A to dlatego, że zawsze są one tańsze i jak zamawia się więcej, to można sporo zaoszczędzić. Szczególnie, że leki sprowadzane są do apteki w Twojej okolicy i nie płaci się wtedy nic za przesyłkę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 22-04-2015, 10:56
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Ja często korzystam z opcji internetowej. Ostatnio zamówiłam atomizery do perfum Mistral-Poland. W stacjonarnych sklepach nawet nie wiedziałabym gdzie ich szukać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 23-04-2015, 07:15
Karonita Karonita is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 9
Domyślnie

Tylko i wyłącznie zakup przez internet, jeśli mogę na coś poczekać. Mam swoje sprawdzone strony i zawsze to większa oszczędność. Zresztą nie wszystko dostane w sklepie. Jeżeli potrzebuje czegoś na daną chwile no to wiadomo, że wybieram się i kupuje normalnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:01.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.