kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 04-06-2018, 08:17
natalia89 natalia89 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 62
Domyślnie Tani operator

Zapewne otwierając biznes przyda się telefon, tak jak mi. Jak wiadomo na początku liczymy się z wydatkami. Polecam wam najtańszą sieć Otvarta. Mają nielimitowane rozmowy w abonamencie na czas nieokreślonej, co oznacza że nie trzeba wiązać się umową na dłuższy czas.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 29-07-2018, 12:11
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

natalia89 ja też polecam Otvartą tu jest więcej szczegółów na temat ich oferty abonamenowej https://otvarta.pl/abonament. Ja zdecydowałam się na ten pakiet za 17,99 zł miesięcznie i mam w tym nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich sieci i jeszcze 6 GB internetu w pakiecie. Zresztą ceny na internet mobilny też mają świetne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 28-08-2018, 18:08
janczarka janczarka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 283
Domyślnie

figa ja też mam numer w Otvartej Z racji tego, że smsów nie piszę prawie w ogóle to wybrałam abonament za 13,99 gdzie mam nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci i 2 GB internetu. Umowa oczywiście też na czas nieokreślony. Samo przeniesienie numeru bardzo sprawne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 22-11-2018, 07:20
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Dzisiaj tak naprawdę jeżeli o wybór internetu chodzi, to zawsze spore wyzwanie. Nie do końca mając rozeznanie w dostępnych w konkretnym mieście ofertach, bez wątpienia warto odwiedzić stronkę https://panwybierak.pl/ . Można tam bowiem znaleźć wiele informacji, jak również opinie na temat konkretnych dostawców i na pewno każdy wybierze coś dla siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 21-07-2020, 10:23
Marra Marra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 665
Domyślnie

Polecam wziąć pod uwagę telefonię voip. Mamy u nas w firmie takie rozwiązanie, od firmy SuperVoIP i był to strzał w dziesiątkę. Jak szukacie oszczędności i niezawodności to nie pożałujecie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 29-08-2020, 19:39
angelika1998 angelika1998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 615
Domyślnie

W przypadku dostępu do internetu, warto poznać ofertę operatora Koba https://www.koba.pl/internet/ - to prawdziwie tani dostęp w technologi światłowodowej. W Białymstoku i okolicach gdzie działa Koba trudno o lepszą ofertę i bardziej stabilny dostęp do internetu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 30-08-2020, 06:39
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

Pewnie, że tak. Skoro dzisiaj jesteście w stanie realnie oszczędzać na abonamentach, to dlaczego mielibyście z tego nie skorzystać? Moim zdaniem, super może wypaść wykorzystanie takich rozwiązań, jakie są dostępne chociażby w https://ih.katowice.pl/uslugi/operat...we-porownanie/ Dzieki temu, będzie Wam o wiele prościej znaleźć ofertę, która w pełni Was zadowoli
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 22-09-2020, 14:29
wika wika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 385
Domyślnie

Ja też miałam dylemat przed wyborem odpowiedniego operatora. Wiedziałam, że zanim się na coś zdecyduję to koniecznie muszę sprawdzić czyja oferta będzie dla mnie najkorzystniejsza. Na stronie http://cangagsm.com/ znalazłam porównywarkę ofert operatorów. Świetna sprawa, bo wszystko znajduje się w jednym miejscu więc porównania można dokonać zdecydowanie szybciej i łatwiej. Na stronie można znaleźć również cenne informacje, które mogą mieć wpływ na nasz ostateczny wybór.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 09-10-2020, 09:11
kiki998 kiki998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 532
Domyślnie

Też jestem z Białegostoku i uważam, ze najlepszy internet mają w firmie Elpos. Szybki, stabilny a do tego w dobrej cenie. Mają też ofertę na TV i telefony stacjonarne. Umiarkowane ceny, pomocna obsługa, szybka aktywacja usług. Dla mnie najlepsi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 15-04-2021, 08:14
furon Mężczyzna furon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 199
Domyślnie

dobrze wiedzieć!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:51.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.