kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 19-08-2021, 20:39
maryla328 maryla328 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 333
Domyślnie

Karmę kupuję w sklepie stacjonarnym na osiedlu, Maks nie ma swojej ulubionej karmy, raczej zjada każdą. Co do zabawek to w tej kwestii mogę polecić sklep Petinio, w którym znajdziesz m.in. zabawki pobudzające węch dla psa. Kupiłam taką zabawkę swojemu psu i faktycznie działa. Wkładam przysmak do tej zabawki, a Maks od razu szuka tego co tak ładnie pachnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 21-10-2022, 08:49
PaulinaW PaulinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 471
Domyślnie

Akurat będąc na etapie poszukiwań przede wszystkim dobrej jakości karmy o odpowiednio zestawionym składzie wraz z dodatkowymi suplementami to weźcie sobie pod uwagę oczywiście specific która u naszego psiaka się super przyjęła. Warto w takim razie sprawdzić sobie Puppy Large & Giant Breed SPECIFIC CPD-XL https://omegakarmy.pl/produkt/cpd-xl...nt-breed-4-kg/ a jest to przede wszystkim karma sucha dla szczeniąt ras dużych i olbrzymich także no idealna opcja dla mojego owczarka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 02-11-2022, 12:38
neverland neverland is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 423
Domyślnie

Czy wasze psiaki mają mikrochipy i numery chipów są zarejestrowane w bazie https://worldpetnet.com/ ? Jeśli tak, to polecam to uczynić. Wiele gmin i lekarzy weterynarii chipuje zwierzęta za darmo, więc tym bardziej warto to uczynić. To bezpieczeństwo dla nas i dla naszego pupila.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 02-11-2022, 19:02
rutkowska9 rutkowska9 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 174
Domyślnie

PaulinaW zobacz też sobie karmy Empire. Najważniejsze by patrzeć na skład samej karmy. To co ma i to czego nie ma. Jest kilka produktów, których nie powinno być w karmie. Przykładowo wszelkie zboża są niepotrzebne. Tak samo kurczak może być, ale nie zawsze. Bywa problematyczny i trzeba mieć to gdzieś w głowie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 06-02-2023, 18:00
Amela22 Amela22 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 276
Domyślnie

Jeśli chodzi o karmę to ja zdecydowałam się zamawiać szwedzką Bozite i jestem z tej karmy zadowolona. Psiak nie ma po niej problemów żołądkowych- co wcześniej się zdarzało, jest zdrowy i energiczny no i maja kilka smaków do wyboru.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 07-02-2023, 19:08
XXXdama XXXdama is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 325
Domyślnie

Jeżeli szukacie dobrej jakości przysmaków dla zwierzaków to koniecznie wypróbujcie przysmaki od https://mrbandit.pl znakomita jakość i naprawdę dobra cena. Mój piesek je uwielbia myślę że wartto
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 13-02-2023, 20:46
Krulek Krulek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2023
Posty: 4
Domyślnie

A kupujecie swoim psiakom jakieś przysmaki? Ostatnio trafiłam na stronę
https://www.petfoods.pl/kategoria/pr...nskie-dla-psa/ gdzie można dostać przysmaki wegetariańskie dla psa i się zastanawiałam czy ktoś to dawał swoim pupilom. Jakieś opinie? Czy psy chętnie to jedzą?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 13-02-2023, 21:03
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

U mnie psiak praktycznie od początku chowany jest na szwedzkiej bozicie i widać, ze ta karma na prawdę mu służy. Jest po niej zdrowy, skład jest porządny, bez zbóż czy sztucznych zapychaczy no i cenowo jest ok.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 22-02-2023, 11:12
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 538
Domyślnie

Moim zdaniem bardzo ważne jest by znaleźć dobrą hodowlę psów rasowych i nie tak dawno natrafiłam na https://www.look4dog.com/ . Z tego co widziałam to dostepne są tutaj również informacje na temat żywienia jak i pielęgnacji psów co jest również ważne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 24-02-2023, 18:12
Martyna28 Martyna28 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 145
Domyślnie

Cytat:
Napisał AndziaL
U mnie psiak praktycznie od początku chowany jest na szwedzkiej bozicie i widać, ze ta karma na prawdę mu służy. Jest po niej zdrowy, skład jest porządny, bez zbóż czy sztucznych zapychaczy no i cenowo jest ok.

Jeśli chodzi o karmę to Bozita faktycznie jest bardzo fajną opcją. Karma ma porządny skład, bez zbóż, sztucznych zapychaczy. gmo czy antybiotyków. Mój psiak też z apetytem ją zjada.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:24.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.