kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #101  
Stary 15-11-2021, 11:42
skep skep is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 4
Domyślnie

w tym roku to chyba malediwy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #102  
Stary 20-11-2021, 19:36
gabi gabi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 638
Domyślnie

Od siebie mogę polecić ten dom wakacyjny na wynajem. Dom jest duży, dostępny przez cały rok. Ceny wynajmu są według mnie bardzo korzystne. Okolica jest bajeczna. My bylismy tam w czerwcu i bardzo chętnie wrócimy. Dom jest świetnie wyposażony i na pewno kazdy znajdzie tam zajęcie dla siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #103  
Stary 23-11-2021, 11:18
Vorobin Mężczyzna Vorobin is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 12
Domyślnie wyjazd egzotyczny

To także ciekawa i prosta alternatywa dla osób, które szukają miejsca do wyjazdu właśnie w takich miejscach. Ja mogę polecić ten kierunek https://www.instyletravel.pl/wietnam...enses-con-dao/ W mojej ocenie bardzo fajne i ciekawe rozwiązanie, które na pewno znajdzie uznanie w wielu ciekawych formach związanych z tym miejscem. Polecam zapoznać się ze szczegółami takiej oferty oraz wszystkim, co może pomóc przy organizacji tego wyjazdu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104  
Stary 26-11-2021, 12:17
perelka perelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 549
Domyślnie

Ja juz mam przyszłe wakacje letnie zaplanowane. Chce w końcu zrobić kurs instruktora kitesurfing o którym myslę już od mniej więcej dwóch lat, jadę więc nad morze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #105  
Stary 20-09-2023, 22:23
Krygierowa31 Krygierowa31 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 541
Domyślnie

Świetną opcją na podróżowanie terenowy kamper, zwłaszcza jeśli dysponujecie samochodem typu pick-up. Kapsuły mieszkalne montowane na takim aucie oferowane przez azar4 są doskonale wyposażone, zawierają sypialnie, miejsce do gotowania, a nawet łazienkę. Dzięki nim podróżowanie staje się wygodne i komfortowe, a auto nadal jest gotowe do jazdy po trudniejszych trasach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #106  
Stary 21-09-2023, 08:36
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 392
Domyślnie

Ja póki co mogę zapomnieć o wakacjach przynajmniej przez kolejne kilka lat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #107  
Stary 21-09-2023, 09:17
datom4 Mężczyzna datom4 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2023
Posty: 4
Domyślnie

Każdy ma swoje przekonania, warto to szanować. Często tematy są bardziej złożone niż się wydaje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108  
Stary 22-09-2023, 12:40
Lolipop Lolipop is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Posty: 137
Domyślnie

Dokładnie. Ja w tym roku spełniłam swoje marzenie z biurem Konsorcjum.pl o podróży na Antarktydę. Było cudownie - aż ciężko opisać wrażenia. Cały wyjazd był rejsem statkiem, na którym obsługa i atmosfera była na najwyższym poziomie. A co najważniejsze - widoki, cisza, bezkres, lodowce - to trzeba zobaczyć. Mega doceniam, że miałam możliwość spełnić swoje marzenie i polecam robić to każdemu <3
Odpowiedź z Cytowaniem
  #109  
Stary 26-09-2023, 17:20
farah557 farah557 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 336
Domyślnie

Ja dopiero niedługo wybieram się na urlop - moje wakacje spędzę w Busku Zdroju. Mam zarezerwowany nocleg w hotelu https://bristolbusko.pl/ - słyną ze swojego spa, już nie mogę się doczekać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #110  
Stary 20-10-2023, 18:38
stella374 stella374 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2023
Posty: 59
Domyślnie

My lubimy różnie wypoczywać, czasem aktywnie, a czasem mniej. W tym roku byliśmy na Hawajach, korzystając z oferty biura Konsorcjum.pl. Wybraliśmy Hotel Waikiki Grand położony w samym centrum Waikiki, który jest idealną bazą wypadową na poznawanie wyspy, a dodatkowo jest w bardzo przystępnych cenach. Skorzystaliśmy też z opcji wycieczki z polskim przewodnikiem - mega polecamy
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:12.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.