kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #101  
Stary 29-06-2022, 17:26
Duff231 Duff231 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2019
Posty: 168
Domyślnie

Dzisiaj wiele firm opiera się na nowoczesnych systemach. Warto dlatego poczytać co nie co na ten temat w necie. Zobaczcie sobie np. https://teta.unit4.com/pl/rozwiazani...anie-finansowe. Mają tam bardzo fajnej jakości opisy tego czym jest np. system ERP.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #102  
Stary 02-07-2022, 04:50
Boguta Lepa Boguta Lepa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 524
Domyślnie

Do firmy moze przydac sie jakis dobry ups, ja sam korzystam z ups armac i jestem bardzo zadowlony.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #103  
Stary 04-07-2022, 11:16
miranda miranda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 167
Domyślnie

Jak chodzi o oprogramowania, to w sumie to dla mnie dobrym konceptem będzie qlik sense cena mnie tylko interesuje i nie wiem, co to może się udać z tym. Wiem, że nie do końca każdy ma swoje informacje oparte na podstawie doświadczeń, ale mam nadzieję, że mi się coś z tym uda ogarnąć. Co wy na to?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104  
Stary 04-07-2022, 18:14
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 351
Domyślnie

Wydaje mi się, że sporo ciekawych informacji związanych z biznesem oraz IT, znajdziecie na stronie itwiz.pl. Moim zdaniem posiadają sporo ciekawych inforamcji, jak na przykład o tym, jak działanie internetu może się zmienić przez sytuację na Ukrainie. Polecam wam przejrzenie ichniejszych treści, bo są tego warte.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #105  
Stary 05-07-2022, 07:14
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 538
Domyślnie

Jeżeli interesuje was sprawna ewidencja delegacji to może warto postawić na rozwiązanie jakie dostępne jest na stronie primesoft.pl ? Moim zdaniem ma ono naprawdę sporo korzyści także na pewno będziecie zadowoleni z wyboru
Odpowiedź z Cytowaniem
  #106  
Stary 05-07-2022, 08:25
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 994
Domyślnie

osobiście mogę się wam pochwalić że mam świetną pracę , ponieważ nie patrząc tylko na moje obowiązki otaczają mnie super ludzi a także masa pozytywnych rzeczy, takich jak na przykład świeże owoce, które trafiają do naszego biura codziennie rano dzięki firmie https://owocewpracy.pl/blog/welcome-...la-pracownika/ a wy jak możecie wypowiedzieć się na temat waszej pracy ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #107  
Stary 06-07-2022, 15:21
szygi szygi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 854
Domyślnie

Prowadząc firmę, trzeba pamiętać, że konieczna jest rejestracja faktur Rejestr ten ma zbierać wszystkie e-faktury wystawiane przez przedsiębiorców.Dzięki temu jest możliwość analizowania i doglądania zgodności naszych faktur wystawionych swoim kontrahentom. Warto jest doinformować się na ten temat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108  
Stary 07-07-2022, 06:59
nowa.kamila nowa.kamila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 1 586
Domyślnie

Warto też pomyśleć o innych aspektach mających wpływ na rozwój firmy. Jeśli obawiasz się kto, gdzie i kiedy pisze na wybrany temat np. o Twoim produkcie, firmie, stronie www czy osobie to koniecznie zajrzyj na stronę https://monitori.pl/. Monitori jako narzędzie zapobiegawcze pozwoli Ci wykryć i natychmiastowo zareagować na krzywdzące opinie wrogów marki lub niezadowolonych klientów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #109  
Stary 07-07-2022, 07:37
Lukrecja991 Lukrecja991 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Posty: 7
Domyślnie

Ja jestem na swoim, dzięki Kobietypro. Mimo że początkowo byłam przerażona, teraz przy kompleksowym wsparciu ze strony dziewcząt i całościowej opiece, jestem niesamowicie podekscytowana! Ich wiedza jest ogromna, a metody biznesowe, jakie stosują, naprawdę przynoszą ponadprzeciętne zyski!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #110  
Stary 22-07-2022, 11:29
wojtas wojtas is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 1 178
Domyślnie

Jeżeli interesuje was system SAP i chcielibyście się dowiedzieć na jego temat czegoś nowego, to koniecznie przejrzyjcie sobie artykuły na stronie tego portalu https://ilovepoland.pl/system-sap-w-...-zastosowanie/. Można tam znaleźć naprawdę sporo ciekawych treści, więc myślę że nie będziecie rozczarowani.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:11.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.