kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 11-12-2022, 12:09
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 975
Domyślnie Płytki ceramiczne do łazienki

Jesteśmy na etapie wyboru przede wszystkim wysokiej jakości w zakresie płytek ceramicznych do łazienki i chciałabym zapytać Was, czy możecie mi doradzić miejsca gdzie warto wybrać się na poszukiwania. Rozglądam się zarówno za wersjami w bieli i oczywiście drewnopodobnych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 11-12-2022, 12:23
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 631
Domyślnie

Będąc na etapie poszukiwań przede wszystkim porządnego wyposażenia do łazienki to mogę podrzucić do sprawdzenia ofertę ŁazienkaPlus https://www.lazienkaplus.pl/ w którym bez problemów akurat dobierzecie sobie zestawienia o wysokim standardzie, bezpieczeństwie transakcji i jednocześnie różnorodne propozycje modeli odnośnie płytek ceramicznych. W tym moim ulubionym wyborem jest zdecydowanie "Tubądzin Patina Plate blue MAT płytka podłogowa 119,8x59,8 cm" Cudna!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 14-12-2022, 07:33
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 120
Domyślnie

Jak najbardziej zakupy internetowe są coraz bardziej popularne również w przypadku domowego wyposażenia. Dlatego jeśli rozglądacie się za wyborem ciekawych i modnych propozycji w tym zakresie to na pewno warto zajrzeć do oferty LazienkaPlus u których będziecie mogli znaleźć wiele świetnych propozycji w zakresie także płytek. Nasz wybór to Ceramstic Coriento Gold Mat płytka ścienno-podłogowa 120x60 cm w łazience
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 14-12-2022, 07:41
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 975
Domyślnie

Bardzo dziękuję za pierwsze podpowiedzi i na pewno wezmę je pod uwagę! Mam nadzieję, że temat oczywiście jeszcze będzie nam się trochę tutaj rozwijał. Pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 19-12-2022, 19:29
blaise09's Avatar
blaise09 blaise09 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2022
Miasto: Łódź
Posty: 4
Wink

Ja za niedługo będę miała remont w swoim mieszkaniu. Na pierwszy ogień idzie łazienka. Ona przejdzie remont generalny - do wymiany jest dosłownie wszystko. Na razie mamy wybraną już armaturę i nową pralkę, ale pozostały nam do kupienia jeszcze właśnie płytki ceramiczne. Znalazłam ostatnio sklep z płytkami ceramicznymi Łódź - https://jasikceramika.pl/. Może któraś z Was już kiedyś coś tam kupowała? Jakie płytki ceramiczne byście poleciły, żeby łazienka wyglądała nowocześnie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 20-12-2022, 09:19
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 897
Domyślnie

Akurat jeżeli chodzi o funkcjonalne, modne i dobrze wykonane płytki do swojej łazienki to koniecznie zerknijcie sobie tutaj - https://www.lazienkaplus.pl/pl/plytki-ceramiczne/ gdzie znajdziecie różne propozycje, jeśli chodzi o płytki ceramiczne. My zdecydowaliśmy się na Opoczno Quenos Grey Lappato szare w rozmiarze 59,8x119,8 cm, które pięknie prezentują
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 29-08-2023, 20:45
bulcia bulcia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 255
Domyślnie

Duży wybór płytek do łazienki można znaleźć w sklepach Cerstyl, na przykład w Poznaniu )
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 14-09-2023, 18:27
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

A sporo już jesteśmy przy temacie płytek, to czy orientujecie się może, czy można kłaść płytki bez fugi? Planuję właśnie remont w mojej łazience i chciałabym uniknąć ciągle brudzących się fug... Może ktoś z Was kładł płytki w swoim mieszkaniu właśnie w taki sposób?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:37.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.