kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 09-03-2021, 09:34
d.piiotrowski Mężczyzna d.piiotrowski is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 13
Domyślnie firma-rozwój

Marzy mi się rozwój mojej firmy, ale nie mam na to pieniędzy, więc chcę skorzystać z usług firmy pożyczkowej i wziąć ją pod zastaw domu. Nie mam pojęcia od czego zacząć, zupełnie nie orientuję się w tym temacie i szukam kogoś kto ma w tym doświadczenie. Ktoś coś?




Financial Home
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 15-03-2021, 09:17
derma derma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 392
Domyślnie

No ja się troszkę waham, bo mąż chce rozwijać biznes teraz, w kryzysie i ja się obawiam, że jednak nie uda nam się potem z tym podołać. On chce wziąć tak ihttps://kredytgorzow.pl/kredyty-hipoteczne-gorzow/ kredyt, z tym że w naszym banku. A moim zdaniem lepiej iść do pośrednika, może coś fajniejszego wynajdzie. Zgadzacie się ze mną?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 15-03-2021, 10:54
lilly.aufderhar's Avatar
lilly.aufderhar lilly.aufderhar is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 4
Domyślnie

Dziękuje za wszelkie polecenia na pewno skorzystam z rad.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 15-03-2021, 11:37
noemi noemi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 538
Domyślnie

W moim przekonaniu rozwój swojej działalności to obecnie rzecz wręcz obowiązkowa. Nie można sobie przy tak dużej konkurencji w każdej branży pozwolić na pozostawanie w tyle. Możliwości rozwoju nie brakuje, jednak coraz więcej osób decyduje się na nowe technologie. W call center świetnie sprawdza się bot głosowy. To oprogramowanie które zostało stworzone do wykonywania i odbierania połączeń telefonicznych i śmiało może zastąpić pracę człowieka w określonym zakresie. Wiele na ten temat znaleźć można tutaj https://hellobot.pl/ .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 30-03-2021, 18:19
andromeda23 andromeda23 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1 566
Domyślnie

Ogólnie gdy już zdecydujemy się na prowadzenie własnej firmy to jak najbardziej sam rozwój jest niezwykle istotny. Ja jakiś czas temu w końcu poznałam czym jest system dms i również działa on znakomicie u mnie w firmie. Z całą pewnością mogę każdemu polecić wdrażanie właśnie tego typu rozwiązań.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 31-03-2021, 13:53
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 557
Domyślnie

Nie można pominąć faktu, że wszystko musi przebiegać zgodnie z prawem, przepisami etc. Dlatego przykładowo ważną kwestią jest odpowiednie przechowywanie dokumentacji medycznej, kiedy prowadzimy przykładowo przychodnię. Warto zatem postarać się o dobre system.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 03-04-2021, 18:40
rtreutel Mężczyzna rtreutel is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Miasto: Warszawa
Posty: 4
Domyślnie

Małe i średnie przedsiębiorstwa stymulują wzrost gospodarczy oraz generują nowe miejsca pracy, dlatego powstała inicjatywa Urodzeni Przedsiębiorcy . Inicjatywa ta stworzy przestrzeń wsparcia i wzajemnej wymiany doświadczeń. Wiedza, umiejętności oraz wieloletnie doświadczenia, mogą posłużyć budowaniu marki polskiej przedsiębiorczości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 05-04-2021, 22:16
mark90's Avatar
mark90 mark90 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 4
Domyślnie

Zdecydowanie chcę zastanowić się nad szkoleniami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 08-04-2021, 09:39
Czarnawydra Czarnawydra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 484
Domyślnie

Moim zdaniem warto sporo robić samemu w kwestii reklamy a aktualnie jest to możliwe. Na przykład na http://socialon.pl/ jak poczytasz to możesz dowiedzieć się jak prowadzić działania w social mediach. A to teraz bardzo ważne, chyba podstawa w marketingu tak naprawdę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 08-04-2021, 11:25
lyda96's Avatar
lyda96 lyda96 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Miasto: Kielce
Posty: 4
Domyślnie

Rozwój firmy powinien być najważniejszy przede wszystkim dla właściciela.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:24.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.