kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 21-03-2017, 10:51
holles holles is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 534
Domyślnie

Najlepsze warunki mają firmy, jeżeli masz firmę która prosperuje rok to masz świetnie warunki by uzyskać taki kredyt https://kredyt123.pl/kredyt-dla-firm , takie finansowanie ma o wiele niższe oprocentowanie, jest na chłopski rozum tańszy kredyt i bardziej korzystny niż kredyt dla osoby prywatnej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 24-03-2017, 13:56
marlenkaa marlenkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 730
Domyślnie

Warto także sprawdzić sobie moim zdaniem ranking kredyty gotowkowe. Moim zdaniem naprawdę przydatny portal, w którym można porównać sobie oferty kredytowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 26-03-2017, 20:25
laska88 laska88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 761
Domyślnie

Czy zdajecie sobie sprawę czym różni się windykator od komornika? Takich informacji możecie się dowiedzieć pod https://pl.getbucks.com/blog/co-moze...a-co-komornik/ dzięki temu zanim weźmiecie pożyczkę czy kredyt zastanowicie się trzy razy aby na pewno stać was na Te raty co miesiąc. Oczywiście czasami może ciągłość upadłość konsumencką ale to nie jest takie proste jakby się wydawało.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 28-03-2017, 11:14
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

w takiej sytuacji to warto iść do kilku banków, porozmawiać z doradcami, porównać oferty i wybrać tą najkorzystniejszą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 21-04-2017, 11:56
Cukierkowa4 Cukierkowa4 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 561
Domyślnie

Lepiej wziąć pożyczkę. .Ze spłatą tej pożyczki od lendon nie mam problemu, składam wniosek tutaj https://www.lendon.pl/ a po chwili mam odpowiedź. Można im zaufać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 13-06-2017, 06:41
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Zdecydowanie lepiej jest zaciągnąć kredyt w banku, gdzie warunki są dla wszystkich jasne i czytelne. Można też ranking kredytów gotówkowych uwzględniający aktualną ofertę przejrzeć na 17bankow.com. W końcu oferty banków tak szybko się zmieniają, że najlepszym sposobem na zapoznanie się z nimi jest skorzystanie z tego typu kalkulatorów i porównywarek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 16-06-2017, 14:12
urina urina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 163
Domyślnie

Zobacz jeszcze na stronie https://www.24pozyczka.pl/pozyczki-na-raty/ co mogą Ci zaoferować. Zresztą takich miejsc jest sporo, kwestia tego ile potrzebujesz i jak długo chcesz spłacać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 17-06-2017, 11:37
laska88 laska88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 761
Domyślnie

Kredyty czy pożyczki na wakacje, w tym czasie często was interesują. Jak chcesz to pewne oferty na temat pożyczek sprawdź tutaj . Credy ma ranking, chwilówek i pożyczek, często coś nowego pokazują ponieważ mają również bloga na swojej stronie. dzięki nim dowiedziałam się jak mniej więcej wygląda pożyczka dla osoby zadłużonej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 20-06-2017, 09:49
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Kredyt

A ja staram się raczej unikać zarówno brania chwilówek, jak i kredytów w banku. Jeśli już mam wydać kilkaset złotych, na przykład na lodówkę albo na pralkę, to wolę skorzystać z karty kredytowej. Moim zdaniem to bardzo wygodne rozwiązanie, wystarczy tylko mieć ustawiony odpowiednio wysoki limit na karcie. Jeśli mogę Wam coś podpowiedzieć, to ciekawą ofertę kart kredytowych ma Santander Bank. Możecie sobie poczytać o tym tutaj - https://www.santanderconsumer.pl/karty-kredytowe/. Tymczasem ja uciekam z forum, bo ruszam do pracy (druga zmiana)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 03-07-2017, 08:15
Bellatrix Bellatrix is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 43
Domyślnie

Ja tam korzystałam z oferty firmy latwykredyt.pl - pierwsze pożyczka gotówkowa do 1500 zł całkowicie za darmo do 30 dni. Do tego pieniądze na koncie w 15 minut i minimum formalności, nie trzeba wychodzić z domu. Fajna opcja.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:38.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.