kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > OGŁOSZENIA > Wydarzenia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 25-07-2007, 23:41
Maris's Avatar
Maris Maris is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Posty: 38
Domyślnie „Lato w mieście” – Kraków dzieciom
Lokalizacja: Kraków   Rodzaj: inne   

W ramach akcji „Lato w mieście” dzieci, które nie wyjechały na kolonie, mogą skorzystać z atrakcji Parku Wodnego w Krakowie lub zapisać się na warsztaty.

Od 2 lipca do końca sierpnia za 2,50 zł dzieci i młodzież do 16 lat mogą od poniedziałku do piątku korzystać z basenów zjeżdżalni, ścianek wspinaczkowych, hydromasażu czy jacuzzi, czyli ze wszystkiego, czym dysponuje krakowski Park Wodny. Wystarczy pojawić się na ul. Dobrego Pasterza i między 8.30 a 9.00 pokazać ważną legitymację szkolną i odebrać kupon rabatowy. Dla nieco starszej młodzieży w Dziennym Ośrodku Socjoterapii przy ul. Lea 55 prowadzone są warsztaty „Wakacje w mieście”. Realizowane są one w ramach Miejskiego Programu Przeciwdziałania Przestępczości Młodzieży. Obecnie 60 dzieci uczestniczy w kursie języka angielskiego i w zajęciach fitness. Organizatorzy zapowiadają również wypady wspinaczkowe i wyjścia do kina. Są jeszcze wolne miejsca. Chętni mogą się zgłaszać pod nr tel. 012 636 12 18.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 03-09-2014, 08:43
dorocina's Avatar
dorocina dorocina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Posty: 282
Domyślnie

Ja jakiś czas temu organizowałam kolonie w szkole w której pracuję.
Skorzystaliśmy z oferty biura podrózy. Taką ofertę posiada to miejsce: http://aviatourtravel.pl/wycieczki-dla-szkol/ - możecie sobie poczytać tutaj o wycieczkach przez nich organizowanych.
Jest tam wiele ciekawych kierunków, którymi warto jest się na pewno zainteresować.
My zdecydowaliśmy się na zieloną szkołę. W tym roku będzie powtórka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 05-06-2015, 08:38
mamycie mamycie is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 7
Domyślnie

Ktoś coś wie na ten temat i czy dalej są organizowane takie eventy i wydarzenia w Krakowie czy już się nic takiego nie robi ? Ja bym bardzo chętnie z moimi dzieciaczkami się na coś takiego wybrała. Fajnie by było przeżyć razem z nimi jakąś przygodę..Proszę o podanie jakiegoś miejsca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 14-06-2016, 15:38
funri funri is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 395
Domyślnie

W Krakowie warto zadbać nie tylko o atrakcje dla małych dzieci, ale również dla siebie. Warto wybrać się na przykład na fitness do dobrego klubu: http://fitnessplatinium.pl/ . Chodzę tam od kilku miesięcy i myślę, że jak moje dziecko trochę podrośnie, to na pewno je zacznę ze sobą zabierać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 22-07-2020, 11:39
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 120
Domyślnie

W takim razie szukając profesjonalnego wsparcia w zakresie wyboru ciekawych wakacji dla dzieci, to koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę przygotowaną przez https://quatromondis.pl/kolonie/harry-potter gdzie dowiecie się więcej na temat tak świetnych kolonii jak Harry Potter - przede wszystkim wiedzą jak się za to zabrać, a dzieciaki będą zachwycone takim wyjazdem z gronem znajomych. Pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 17-09-2020, 08:48
Andrzej Sienkiewicz Mężczyzna Andrzej Sienkiewicz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 4
Domyślnie

Aktualnie czytam tylko wiadomości z naszej Polski. To dla mnie jest najważniejsze. Obojętnie co się dzieje gdzieś indziej. Kocham Polskę i chcę wiedzieć co się dzieje w moim kraju, w mojej ojczyźnie. Najczęściej czytam wiadomości z portalu https://zycie.news , ważne dla mnie że codziennie mam tam coś do czytania.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:50.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.