kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 30-06-2022, 23:38
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie Faktury

Zastanawiam się, w jaki prosty program do faktur warto zainwestować. Znalazłam już kilka, jednak ciągle nie wiem, który wybrać. Myślę o Melpe, ze względu na intuicyjność i niskie koszty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 08-09-2022, 09:55
kazimierka kazimierka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 626
Domyślnie

No taki program się przydaje, warto mieć też namiary na
cichy faktoring online bo niestety nie zawsze kontrahenci bezproblemowo płacą w terminie a płynność finansowa to przecież podstawa dzialania firmy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 06-02-2023, 09:54
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 120
Domyślnie

Szukając przede wszystkim dobrego programu do fakturowania w swojej firmie, to na pewno warto będzie tutaj sprawdzić program Faktura VAT 2023 Standard https://ksiegowosc24.pl/ ponieważ przygotowali trzy różne wersje w zależności od potrzeb i jednocześnie zakresu funkcjonalności. Przede wszystkim jest to rozwiązanie które działa stabilnie, w razie pytań i kłopotów jest dobra obsługa techniczna, ale też taki program w zależności od wyboru pakietu znacząco ułatwia ogarnięcie wiele dodatkowych zadań w księgowości, które możecie sprawdzić także w dostępnej i przygotowanej przez nich wersji próbnej działającej przez 30 dni za darmo.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:43.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.