kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 09-12-2022, 16:29
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 975
Domyślnie Urządzenia kosmetyczne - OxyLab

Witam!
Chciałabym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś konkretne podpowiedzi jeśli chodzi o wybór urządzeń kosmetycznych? Przede wszystkim zależy mi na rozwiązaniu do infuzji tlenowej i może jesteście mi w stanie powiedzieć coś więcej na temat OxyLab. Pozdrawiam i z góry dziękuję za podpowiedzi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 14-12-2022, 08:12
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 897
Domyślnie

Cześć, wiesz co my akurat korzystamy aktualnie z OxyLab od 3 miesięcy w naszym salonie kosmetycznym. Natomiast miałyśmy już kilka klientek na infuzję tlenową i efekty są bardziej niż zadowalające, bardzo dobrze nawilża i odmładza skórę. Do tego na początku zapewniają nam, aż 100 zabiegów. Pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 18-12-2022, 17:00
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 120
Domyślnie

W pełni mogę się zgodzić, że jeżeli chodzi o wybór tego typu urządzeń kosmetycznych to polecam zapoznać się z ofertą przygotowaną przezz Summe u których będziecie mogli znaleźć rozwiązania najwyższej klasy, jak Oxylab https://summe.pl/dla-profesjonalistow/ox-oxylab/ ponieważ to rewolucyjna metoda odmładzania skóry, nawilżania na poziomie komórkowym oraz umożliwia skuteczną redukcję zmarszczek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 18-12-2022, 17:03
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 975
Domyślnie

Dobrze wiedzieć, na pewno sprawdzę i mam nadzieję że temat się trochę rozwinie i wtedy uda mi się podjąć jak najlepszą decyzję dla rozwoju mojego salonu kosmetycznego i dalszego rozwoju.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 31-12-2022, 11:26
Malwinka27 Malwinka27 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 519
Domyślnie

Dokładnie! Szukając przede wszystkim jakości i efektywności w tym zakresie to na pewno kluczowe jest znalezienie dobrego urządzenia umożliwiającego ten zabieg. Dobrym kierunkiem jest Oxylab https://summe.pl/dla-profesjonalistow/ox-oxylab/ może nie jest u nas od dawna, ale już zrobiliśmy kilkanaście zabiegów i naprawdę efekty są bardzo dobre i długotrwałe. To stosunkowo tanie urządzenie do infuzji tlenowej wraz z preparatami MyCode na 100 zabiegów w pakiecie startowym z dużą koncentracją składników aktywnych m.in kwas hialuronowy, peptydy, antyoksydanty, witaminy i minerały oraz ekstrakty z alg.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:36.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.