kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #221  
Stary 22-02-2022, 11:01
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 538
Domyślnie

Zawsze można zdecydować się na inwestycję. Bardzo dobrą ofertę posiada http://mennicaskarbowa.pl , tutaj oferowane produkty są najwyższej jakości, dodatkowo zamówienie jest szybko realizowane
Odpowiedź z Cytowaniem
  #222  
Stary 22-02-2022, 18:38
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 993
Domyślnie

Fajnie dorobić możesz sobie poprzez prowadzenie różnego rodzaju eventów. Myślę, że jest to dobra okazja do rozwoju, gdyż w takich eventach zawsze bierze udział duża liczba osób z fajnym doświadczeniem. Ostatnio znalazłam takie szkolenie z organizacji eventów https://emtg.pl/ i myślę, że się na nie zapisze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #223  
Stary 27-02-2022, 10:49
Ona_90 Ona_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 157
Domyślnie

Mamy takie czasy, że sposobów na dorobienie jest naprawdę wiele. Wszystko zależy od tego ile mamy wolnego czasu i jaki rodzaj pracy najbardziej by nam odpowiadał. Ja ze swoich pozytywnych doświadczeń mogę od siebie polecić zajrzenie na oferty firmy Ben-sol https://www.ben-sol.pl/ Jest to firma z wieloletnim doświadczeniem w organizacji dla swoich klientów inwentaryzacji. Poszukują oni pracowników, ale też organizują proces od A do Z i co ważne, używają naprawdę dobrego i nowoczesnego sprzętu. Jak dla mnie nic dodać, nic ująć!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #224  
Stary 29-03-2022, 18:21
jenet jenet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 1 456
Domyślnie

Jeśli znacie kogoś z Ukrainy, kto niedawno przejechał do nas w celach zarobkowych i szuka pracy, to myślę, że warto im dać namiar na agencje pracy, która zajmuję się pracą właśnie dla osób z Ukrainy https://atlaswork.pl/uslugi/rekrutac...ikow-z-ukrainy . Mój przyjaciel, który jest Ukraińcem, znalazł ostatnio prace właśnie dzięki tej agencji. Powierzając rekrutację Atlas Work, można mieć pewność, że przeprowadzają ją osoby z doświadczeniem na tej płaszczyźnie. Dzięki temu obywatel Ukrainy jest w stanie dostać parce adekwatną do swoi kwalifikacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #225  
Stary 30-03-2022, 08:31
alia75's Avatar
alia75 alia75 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2022
Miasto: Katowice
Posty: 4
Domyślnie

Słyszałam, że na ankietach można dorobić parę groszy do domowego budżetu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #226  
Stary 12-04-2022, 10:15
sunka sunka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 304
Domyślnie

ja dorabiam sobie pracując w internecie, pracy jest naprawdę sporo wiadomo, że potrzebujesz tylko dobry komputer no i szybki internet. Ja mieszkam akurat w Białymstoku i tu polecam dostawcę Elpos. niedrogi a bardzo stabilny i bezawaryjny internet.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #227  
Stary 14-04-2022, 19:21
Dzennika5 Dzennika5 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 141
Domyślnie

Jak widać sposobów jest niemało Każdy dla siebie coś odpowiedniego znajdzie, a najłatwiej będzie poszukać dodatkowej pracy, albo i zmienić swoją na lepiej płatną. Sprawdź 3 600 zł brutto ile to będzie netto, to można zrobić na kalkulatorze portalu Fach Praca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #228  
Stary 14-04-2022, 23:58
comon's Avatar
comon comon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 893
Domyślnie

Najprostszą metodą jest dodatkowa praca Gdańsk albo w innym mieście - gdzie mamy bliżej. No chyba, że uda się własny biznes rozkręcić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #229  
Stary 16-04-2022, 19:17
miranda miranda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 167
Domyślnie

A nie chcielibyście zająć się sprzedażą internetową? Bo przykładowo teraz popularne jest sprzedawanie różnych rzeczy, chociażby poprzez fb itd. A są też firmy takie, jak https://outletboxx.com/gotowe-boxxy-...dziecieca.html , które oferują produkty hurtowe w dobrej cenie i nie musicie być firmą, aby u nich kupować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #230  
Stary 16-04-2022, 21:07
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 239
Domyślnie

I to jest to, że można zarabiać w różnoraki sposób. Wszystko zależy od was i waszych chęci, bo można zarobić naprawdę sporo. Chociażby ile można osiągnąć, jako lider avonu - jak nie wiecie, to poczytajcie sobie trochę na ten temat... Myślę, że sporo z was będzie zaskoczone tym faktem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:52.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.