kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 27-06-2015, 11:46
muszkieterka muszkieterka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 1 290
Domyślnie Gdzie odpoczywacie?

Macie jakieś swoje ulubione miejsca, w których wypoczywacie?
Chodzi mi zwłaszcza o takie miejsca na weekendy, gdzie można szybko wyskoczyć i wrócić w poniedziałek do pracy jak nowo narodzeni
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 27-06-2015, 15:16
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie

Ja ostatnio odkryłam fajne miejsce na taką weekendową regenerację.
Mam na myśli ten hotel: http://www.hotelsulkowski.pl/wesela/oferta-weselna - trafiłam na niego szukając jakichś miejsc na wesele w Boszkowie lub okolicach.
Ogólnie mają tam świetne warunki, jest cisza, spokój, prywatna plaża i sam hotel o wysokim standardzie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 30-06-2015, 12:27
Adelka's Avatar
Adelka Adelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 237
Domyślnie

Ja odpoczywam na wakacjach. W tym roku mam już wszystko zabookowane, a lecimy w tym roku na Wyspy Kanaryjskie: http://www.qtravel.pl/inspiracje/wys...aryjskie-id488
Liczę na naprawdę fajne wakacje, bo jeszcze tam nigdy nie byłam, a sadząc po cenie musi być tam co najmniej dobrze. Na razie robię ostatnie zakupy przed wylotem, bo już 15 czerwca wyruszamy na wakacje.
Myślę, że będę się dobrze bawić, trochę pozwiedzam i w końcu odpocznę od pracy i codziennej rutyny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 03-07-2015, 11:33
Zarisa Zarisa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 2
Domyślnie

Ja się wybieram do Odessy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 05-07-2015, 18:50
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Jak dla mnie najlepszym sposobem na podładowanie akumulatorów jest wyjazd do spa. Nie ma nic przyjemniejszego niż porządny masaż czy kąpiel w jacuzzi.
Opcja bardzo fajna, bo często nie wymaga nawet wyjazdu z miasta. Dzisiaj w okolicach każdego dużego miasta można znaleźć fajny ośrodek spa.
Tu propozycja dla mieszkańców Ursynowa np. www.medicaspa.pl .
Jeśli ktoś nie ma czasu/kasy na dłuższe wakacje to naprawdę warto pomyśleć o takim wypadzie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 14-07-2015, 00:03
Szkwyra Szkwyra is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Od kilku lat odpoczywam na Mazurach. Niestety, nie stać mnie i męża na własne lokum, więc korzystamy z uprzejmości znajomej, która na stałe mieszka za granicą. Ona bywa tam w lipcu a my w sierpniu. Układ idealny, jednak wolałabym coś swojego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 26-07-2015, 19:40
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Ja myślałam o wakacjach w Chorwacji. Znalazłam nawet ubezpieczenie - http://blog.tueuropa.pl/1085-wakacje...-ubezpieczenie Niestety mój mąż nie chce jechać ze względu na ataki terrorystyczne. Ale przecież z tego co mi wiadomo nie ma ich w Chorwacji. Jak mu przemówić do rozumu?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 28-07-2015, 20:15
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Tam jest pięknie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 30-08-2015, 16:09
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 621
Domyślnie

My organizujemy wakacje z dzieckiem w górach. Weekendowe wypady również. To nasze ulubione miejsce W organizacji wyjazdów posiłkuję się róznymi poradnikami i stronami w sieci.- dzięki takim stronom wiem, gdzie warto pojechac i jakie atrakcje nas czekają

Ostatnio edytowane przez Mikaela : 31-08-2015 o 10:14.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 06-09-2015, 12:02
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Jeśli chodzi o miejsca w Polsce to polecam też zalew zegrzyński. Może już nie teraz, bo pogoda nie ta, ale w okres wakacyjny to jest super miejsce. Niecałe pół godziny od Warszawy, a klimat jak na mazurach. Zobacz zdjęcia na stronie http://www.marina-diana.pl dla mnie jest bardzo spoko.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:24.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.