kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Edukacja
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 15-01-2016, 10:12
Ania82's Avatar
Ania82 Ania82 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 38
Domyślnie Przyszłościowe kierunki studiów 2016

Zaczął się nowy rok, myślicie, że teraz zmieni się cokolwiek jeśli chodzi o topowe kierunki studiów?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 20-01-2016, 11:55
paulinee's Avatar
paulinee paulinee is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2016
Posty: 15
Domyślnie

Myślę, że zawody związane z logistyką mają przyszłość. Obecnie kierunki powiązane z logistyką oferuje szereg uczelni państwowych czy prywatnych, np. na Uczelni Techniczno-Handlowej im. H. Chodkowskiej w Warszawie studenci mogą studiować na specjalności Transport-spedycja-logistyka, o której więcej informacji znajduje się tutaj - http://www.uth.edu.pl/oferta-studiow...styka-tsl/opis. Myślę, że studia logistyczne idealne są dla osób, które posiadają takie predyspozycje jak otwartość, umiejętność planowania, umiejętność wnioskowania i analizowania, a także zdolność do zarządzania zasobami ludzkimi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 22-01-2016, 13:16
florencjaN florencjaN is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 46
Domyślnie

A mnie się wydaję, że PR i informatyka mają teraz duże wzięcie, jednak mnie to nie kręci. Ja od pazdziernika chodzę na studia 1-go stopnia z dietetyki do Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości w Warszawie i to jest właśnie to, co lubię. Mam zajęcia praktyczne, zdobywą wiedzę, kiedyś chciałabym pracować w przychodni jako dietetyk...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 11-02-2016, 11:31
oliwia oliwia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 650
Domyślnie

Teraz dużo ludzi idzie na kierunki techniczne to może teraz bardziej opłacalne będą studia humanistyczne. Ja się zastanawiam nad zrobieniem studiów administracyjnych na Wyższej Szkole Prawa we Wrocławiu http://www.prawowroclaw.edu.pl/ofert...administracja/ zachęca mnie dobra opinia na temat tej uczelni a kierunek jest powiązany z moimi zainteresowaniami, co o tym sądzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 19-02-2016, 14:44
ela1595 ela1595 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 148
Domyślnie

Mnie bardzo podoba się kryminalistyka. Ciekawe studia, takie nietypowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 07-03-2016, 14:28
janni janni is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2016
Posty: 8
Domyślnie

Nie wiem czy jest coś takiego jak przyszłościowe studia?Wydaje mi się, że to wszystko zmienia sie tak szybko, że dziś zaczynając studia przyszłościowy będzie jeden kierunek a za 5 lat jak będziemy je kończyc już nie będą więc raczej nie ma sie tym co sugerować. Ja studiuję zarządzanie: http://www.wsb.pl/torun/kandydaci/st...ci/zarzadzanie ale niespecjalnie się zastanawiałam czy jest to przyszłościowe czy nie, wybrałam to bo mnie to interesowało.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 22-03-2016, 13:27
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

Nie wiem czy można mówić o przyszłościowych kierunków. Tak naprawdę zależy od tego, na co jest popyt na rynku, a to ciągle się zmienia. Mówi się, że najlepsze są kierunki techniczne, ale to tak nie do końca jest prawdą. Mam kilku znajomych po inżynierskich studiach, którzy nie mogą znaleźć pracy. Trzeba samemu zacząć się obracać i szukać, niezależnie od kierunku studiów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 24-05-2016, 12:33
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Moim zdaniem najlepszym kierunkiem jest ekonomia.
Jeśli będziesz potrzebowała notatek ze studiów to zajrzyj na https://notatek.pl/pomoce/nauki-ekonomiczne/ekonomia-2 Znajdziesz tam praktycznie wszystkie notatki z różnych przedmiotów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 03-07-2016, 22:29
minka minka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 311
Domyślnie

Moim zdaniem przyszłościowym kierunkiem jest pedagogika wczesno-wychowawcza kwalifikacje. Sama zastanawiam się nad tym kierunkiem. Chcę zacząć chodzić do pracy po dość długiej przerwie i myślę o dokształceniu się. Jak dla mnie zawody związane z pedagogiką są godne uwagi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 06-07-2016, 08:30
moore23 moore23 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 96
Post

Bardzo zaciekawiła mnie ofert WSE w Krakowie, mają wiele fajnych kierunków które są przyszłościowe na przykład grafika reklamowa, e-marketing czy product manager IT. Jeśli będę miała problemy ze znalezieniem pracy po moim kierunku wybiorę ofertę studiów podyplomowych tej szkoły. Pełną ofertę znajdziecie tutaj http://www.podyplomowe.wse.krakow.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:39.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.