kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 25-01-2017, 15:59
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

z kręgosłupem nie ma żartów, wiem coś o tym. ostatnio mnie tak połamało, że bez wizyty u lekarza się nie obyło.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 25-01-2017, 18:13
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

Niestety już w młodym wieku dopadł mnie ból pleców - mam siedzący tryb życia no i geny też wpłynęły na moją wadę. Tak czy inaczej rehabilitacja bardzo mi pomogła, jestem po 2 spotkaniach i czuję się o wiele lepiej. Ogólnie to nie mam zdrowia czekać w kolejkach do zapisu dlatego skorzystałam z rejestracji na http://www.rehabilitacje.org/ i wszystko przebiegło sprawnie - przede wszystkim wygodnie i skutecznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 29-01-2017, 14:37
marmoladka marmoladka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 385
Domyślnie

A probowalas moze pobytu w SPA z oferta fizjo? Ja uwielbiam spa i wiele z nich odwiedzilam i kolezanka mi polecala Kopieniec w Murzasichle. Patrzylam na ich stronke www i tam znalazlam info, ze maja swietne zaplecze do fizjoterapii i bardzo dobrych fachowcow. Zastanawiam sie czy nie pojade tam z mama, bo ona tez ciagle narzeka na bole plecow, a ja podczas gdy ona bedzie masowana odpoczne w spa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 29-01-2017, 21:39
marys100 marys100 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2016
Posty: 15
Domyślnie

Przede wszystkim rób przerwy, powyginaj się trochę, przejdź, rozciągnij, po drugie zadbaj, by po pracy mieć więcej ruchu, po trzecie zadbaj o dobry materac, a po czwarte wybierz się do dobrego fizjoterapeuty. Dla mnie najlepsza była terapia manualna wrocław. Nie dość, że postawili mnie na nogi masażami, które nie tylko leczą, ale również relaksują, to fizjoterapeuta dokładnie powiedział mi co mam robić, a czego nie, jakie ćwiczenia, jak radzić obie z siedzącym stylem życia itd.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 02-02-2017, 10:19
stach.asia stach.asia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 5
Domyślnie

Ja po pracy 3 razy w tygodniu jeżdżę na zajęcia fitness, żeby się trochę poruszać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 12-04-2017, 12:13
malvina malvina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 194
Domyślnie

Najpierw warto pójść do lekarza, wykonać np. RTG, żeby wiedzieć, z jakiego konkretnie powodu boli kręgosłup. Czasem lepiej nie zaczynać ćwiczeń na własną rękę, tylko udać się na rehabilitację. Na pewno też trzeba zmienić materac, bo źle dobrany materac w łóżku może nasilać bóle kręgosłupa. Materace Viscotherapy z pianki termoelastycznej są polecane przy takich dolegliwościach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 17-04-2017, 16:47
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Z kręgosłupem nie ma żartów, jak coś zacznie szwankować to się ciągnie w nieskończoność i tak naprawdę mało co pomaga. Ja chodziłam długo na rehabilitację, na NFZ i nawet dokupiłam prywatnie kilka zabiegów. Pomogła dopiero magnetoterapia w Natural Medical tym aparatem co to sportowców rehabilitują
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 18-04-2017, 08:35
holles holles is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 534
Domyślnie

Wiecie co, teraz są często w spa masaże klasyczne i masaże lecznicze, które pomagają poprawić kondycje kręgosłupa, czy mięśni, które często w pracy zostają spięte, a w nocy nie potrafią się rozluźnić.Zerknij sobie koniecznie na zabiegi spa z http://medicaspa.pl . Jeżeli wybierzesz masaż klasyczny, to możesz być pewna, że masaż będzie miał wpływa na tkanką mięśniową., stawy, czy układ krwionośny i limfatyczny. Tak się rozpisałam, że chyba sama na ten masaż się wybiorę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 18-05-2017, 23:56
Cukierkowa4 Cukierkowa4 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 561
Domyślnie

Nie warto zwlekać z wizyta. Jeśli nie chcesz czekać to wystarczy się zarejestrować tutaj http://www.rehabilitacje.org/ Ci lekarze z Krakowa są na prawdę dobrzy-po rezonansie przystapilam do rehabilitacji.Trzeba dbac o swoje zdrowie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 23-05-2017, 09:44
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

A to na pewno. Moim zdaniem warto postawić na regularne wizyty u fizjoterapeuty.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:13.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.