kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 13-06-2018, 05:39
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 330
Domyślnie

Cytat:
Napisał malvina
A ja właśnie lubię, jak na weselu są różne atrakcje Nie chodzi mi o jakieś mało śmieszne zabawy weselne, ale np. fotobudkę, pokaz sztucznych ogni.
Pokaz sztucznych ogni jest jak najbardziej ok, ale może warto byłoby się zdecydować na coś jeszcze bardziej oryginalnego, na przykład pokaz ognia?Są grupy w Polsce, które zajmują się tym profesjonalnie Jest to naprawdę niezwykłe widowisko,które goście na pewni zapamiętają na długo
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 13-06-2018, 14:22
iola iola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 898
Domyślnie

Byle nie przedobrzyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 13-06-2018, 17:45
treok treok is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 4
Domyślnie

Moim zdaniem jest to jak najbardziej dobry pomysł!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 05-12-2018, 07:38
kobietka_10 kobietka_10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 601
Domyślnie

Ja to uwielbiam wszelkiego rodzaju zabawy weselne, gdybym mogła to bym chyba sama otworzyła salę weselną i zabawiała moich gości. Jestem z tych osób które nie lubią siedzieć przy stole, zawsze wszędzie jest ich pełno no i wiadomo lubię dobrze zjeść. A ostatnim weselem na którym bardzo dobrze się bawiłam to było na mojej kuzynki w sali Restauracyjnej Golinianka w Golinie http://www.golinianka.pl/ w wielkopolsce. Mają przepyszne jedzenie i zapewnili naprawdę świetną muzykę i atmosferę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 22-01-2019, 10:10
Ola32 Ola32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 117
Domyślnie

Hej
Według mnie przede wszystkim warto zainwestować w dodatki ślubne, dzięki którym stworzymy niepowtarzalny klimat na ślubie, a także będą one prezentowały się pięknie na zdjęciach czy nagraniach. Dodatki ślubne, w postaci winietek czy zimnych ogni będą również wspaniałą pamiątką z tego wyjątkowego dnia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 24-01-2019, 15:08
klara-maria klara-maria is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 34
Domyślnie

Zanim zaczniesz planować atrakcje, pomyśl konkretnie o tym, co musi być podstawowe Na przykład herbata do restauracji - zapewniasz Ty czy lokal? Sam możesz wpłynąć na ciekawe smaki, na przykład wybierając w dobrej cenie herbatę stąd https://teaclub.com.pl/herbata/herbata-do-gastronomii/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 26-01-2019, 10:21
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 415
Domyślnie

Świetną atrakcją jest pokaz fajerwerków! Bardzo dużo Par Młodych teraz z tego korzysta i myślę, że możecie być zadowoleni z efektów. Polecam Wam profesjonalistów, których można znaleźć na stronie http://fajerwerki.art/web/page/pokazy-weselne Organizują takie pokazy w różnych miejscach, nie tylko na weselu także myślę, że to bardzo dobry pomysł.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 10-04-2019, 09:03
smordka smordka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 355
Domyślnie

Ale atrakcje są bardzo ważne dla gosci przede wszystkim a chyba każdej pannie młodej zależy żeby goscie bawili sie jak najlepiej. Dużo większym problemem jest wybór odpowiedniej sali, która będzie spełniała wymagania najbardziej wymagających osób. Z moim narzeczonym zastanawiamy się nad wyborem http://www.restauracja-as.itl.pl/ w Turku (wielkopolskie). Mają miejsca noclegowe, no i mogą pomieścić do 180 osób. Okolica też niczego sobie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 10-04-2019, 13:43
iola iola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 898
Domyślnie

Głupio wydawać fortunę na wesele, bo pieniądze przydadzą się na wspólne życie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 24-12-2019, 13:21
xiomer xiomer is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 239
Domyślnie

Według nie znacznie ważniejsze od atrakcji jest zadbanie o niezbędne elementy wesela. TAkim aspektem jest z pewnością strój Pana Młodego. Garnitur powinien być dobrze dopasowany, dlatego też warto zainwestować w garnitur szyty na miarę. Dobrym wyborem jest firma Hegg - robią świetne garnitury, które są dobrze dopasowane i wygodne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:50.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.