kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 28-01-2020, 10:08
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 940
Domyślnie

Miałam podobny problem. Przekonałam się jednak, że tylko naturalne kosmetyki, oparte na ziołach i pozbawione metali ciężkich czy parabenów, mogą pomóc. Zaczęłam używać szamponów i wcierek ze sklepu https://zakreconysloik.com.pl/manufaktura-naturalis .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 06-02-2020, 12:27
Krzys777 Mężczyzna Krzys777 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1
Domyślnie

Wiele osób zastanawia się czy warto zrobić przeszczep włosów. Na stronie internetowej https://www.arte24.pl/uroda/jak-prze...szczep-wlosow/ możecie przeczytać informacje na temat tego jak wygląda przebieg przeszczepu włosów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 06-02-2020, 13:10
Jurek511 Mężczyzna Jurek511 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1
Domyślnie

Najlepszym sposobem na wypadające włosy faktycznie jest przeszczep włosów ale nie każdy wie czy go na to stać. Dlatego też rzućcie okiem na stronę internetową http://www.quadrat.pl/cena-przeszczepu-wlosow/ Dowiecie się z niej jaka jest cena za taki zabieg.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 20-02-2020, 12:17
murma murma is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 32
Domyślnie

A czy dbasz o nie? Stosujesz systematycznie rzeczy takie jak na przykład dobra odżywka do włosów?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 22-02-2020, 10:10
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

A co myślicie o takim zabiegu jak przeszczep włosów. Ile kosztuje przeszczep włosów, kto może go wykonać i czy taki przeszczep jest bezpieczny. Możecie coś podpowiedzieć?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 18-03-2020, 09:02
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 897
Domyślnie

A może warto w takim razie zwrócić uwagę na rozwiązania przygotowane przez GR-7 ponieważ jest to preparat, który bardzo skutecznie dociera do cebulek włosów i pozwala na zwiększenie produkcji melaniny aby powróciły do swojego naturalnego koloru.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 21-03-2020, 11:44
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 042
Domyślnie

Najgorzej jak już się nie da odratować włosów i teraz mój kuzyn boryka się z tym problemem. Wstępnie na stronie https://transplantacjawlosow.pl/ czytałem na ten temat i wychodzi na to, że tego rodzaju zabiegi są bardzo skuteczne. Akurat mieszkamy w okolicy więc może akurat taki przeszczep pomoże... jest tu ktoś, kto jest po takim zabiegu? Chciałabym poczytać o efektach oraz o przebiegu tego przeszczepu. Z góry dziękuję!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 23-03-2020, 18:57
tgreenfelder's Avatar
tgreenfelder tgreenfelder is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Miasto: Warszawa
Posty: 11
Domyślnie

Czasem niestety nic nie można na to poradzić i trzeba się liczyć z zabiegiem przeszczepu włosów. Jest to zabieg praktycznie bezbolesny. Przy dobrym wyborze kliniki nawet cena za graft nie jest taka wysoka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 12-05-2020, 18:28
nosleep nosleep is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 383
Domyślnie

Wiesz co miałam podobny problem. U mnie chyba wypadanie związane było z tym, że mocno rozjasniłam włosy i stały się suche, łamliwe i zaczeły własnie mi wylatywac dość mocno. Szampon żadne jakoś bardzo mi nie pomógł wiec postanowiłam działac od środka i kupiłam sobie olej z wiesiołka. Super nawilża i wzmacnia włosy (działa też na paznokcie). Wiadomo, że efektu nie było widać od razu ale po kilku tygodniach włosy mi się wzmocniły i przestały wypadać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 18-05-2020, 21:03
Paula1501 Paula1501 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 167
Domyślnie

jak o włosy chodzi to fajne Naturalne odżywki ma firma beBIO Active Cosmetiqs , dobry skład, bez chemii, Nie przetłuszczają włosów, i sprawiają że są one w lepszej kondycji, wystarczyło u mnie kilka stosowań i już widać poprawę, także polecam ci je wyprobowac
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:06.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.