kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Moda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 28-08-2017, 16:27
Tomson Mężczyzna Tomson is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 743
Domyślnie

Sama szukam teraz czegoś modnego i przede wszystkim wygodnego. Liczę że już w końcu zrobi się ciepło na stałe i takie buty będzie można nosić na co dzień. Rozglądam się w takich miejscach http://larado.pl/hurtownia-obuwia/ , za odpowiednimi butami a Ty gdzie szukasz?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 06-09-2017, 17:24
marmoladka marmoladka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 385
Domyślnie

ostatnio zamawiałam torebkę i portfel na zeskory.com, mają bardzo dobre rzeczy i bardzo ładne.. czuję, że na tych zakupach się nie skończy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 11-09-2017, 11:34
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

A ja znalazłam taka propozycję http://protime24.pl/aar_m_Zegarki-Ro...amer-3012.html Zegarki damskie dobrej marki zawsze będą modne. Drogie, fakt ale można kupić na raty. A przecież porządna marka będzie nam służyć przez długie lata.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 12-03-2018, 14:59
Ajlar Ajlar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 526
Domyślnie

Juz czas uzupełniać szafę po zimie i szukać modnych ciuchów i dodatków na wiosnę. Ja na razie zamówiłam kilak sukienek ze sklepu Lemoniade https://sklep.lemoniade.pl/nowosci . Mają teraz sporo nowości i naprawdę jest w czym wybierać. Planuje domówić jeszcze modne kardigany. Chyba w tym roku to absolutny must have
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 13-03-2018, 10:06
domidominika domidominika is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 47
Domyślnie

to ja może coś dla faceta dla odmiany
zegarek tissot classic dream gent mega mi się podoba i mam wrażenie,że pasuje do wszystkiego, klasa sama w sobie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 15-03-2018, 03:00
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

Modne stają się teraz buty lordsy. Według projektantów każda kobieta powinna mieć takie w szafie. U Was są?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 16-04-2018, 06:44
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 861
Domyślnie

A może torby żeglarskie? Były hitem ubiegłego roku i wydaje mi się, że i w tym roku bedą hitem. Dzisiaj akurat byłam na plaży, bo była przepiękna słoneczna pogoda i widziałam kilka dziewczyn z tymi torebkami https://www.codezero.pl/product-pol-...a-Plazowa.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 17-04-2018, 12:09
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

O takich nie słyszałam. Sprawdzę, czym się wyróżniają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 23-04-2018, 11:35
karciaa karciaa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 12
Domyślnie

Wiadomo, że zegarek jest świetnym dodatkiem na wiosnę i tak przy okazji mogę Wam polecić stronę e-zegarek.pl ja właśnie stąd zamówiłam dla siebie Michael Kors zegarek i teraz coś dla mojego faceta szukam czym powinnam się kierować przy wyborze co teraz faceci noszą bardziej sportowe czy eleganckie zegarki?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 23-04-2018, 16:57
klarysa's Avatar
klarysa klarysa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 49
Domyślnie

Ostatnio ogarnął mnie szał zakupowy, bo waga po zimie okazała się wyprzeć sporo ciuchów z mojej szafy. Ciuchów w sklepach jest masa. Ale znaleźć coś naprawdę jakościowego w rozsądnej cenie już ciężej. Ja teraz jestem przewrażliwiona i czytam każde oznaczenia na metkach. Później człowiek nie jest rozczarowany, jak po pierwszym praniu wyjmie bluzkę i jest o rozmiar mniejsza...
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:34.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.