kobiety.net.pl   
Strona g³ówna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Zwi±zki   ¯ycie   Klub  


Wróæ   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa u¿ytkownika
Has³o
Zarejestruj siê FAQ Blogi Galerie U¿ytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek Wygl±d
  #11  
Stary 17-04-2018, 15:38
kobietka_10 kobietka_10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 601
Domy¶lnie

sprawd¼ jak± ofertê ma cetaphil. Wg mnie to mo¿esz spokojnie zakupiæ sobie krem https://www.cetaphil.pl/113/cetaphil-da-ultra/ . Nadaje siê do codziennej pielêgnacji cery i uwierz, ¿e z³ego s³owa na tê markê kosmetyków nie powiesz, a ju¿ innego kremu nie kupisz w swoim ¿yciu :P
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #12  
Stary 17-04-2018, 19:02
Arkinia Arkinia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 5
Domy¶lnie

Najlepszy krem jaki mia³am to by³ przywieziony z Maroka na bazie olejku arganowego - kosztowa³ kilka dirhamów, w przeliczeniu na nasze ok 5 z³, a skóra wygl±da³a lepiej ni¿ po niejednym firmowym
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #13  
Stary 19-04-2018, 06:53
kizomba kizomba is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 652
Domy¶lnie

Polecicie jaki¶ delikatny ale dobrze nawil¿aj±cy?
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #14  
Stary 19-04-2018, 14:26
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domy¶lnie Ja staram siê...

...przewa¿nie stosowaæ kremy z wy¿szej pó³ki, przynajmniej wówczas mam pewno¶æ, ¿e s± warto¶ciowe. WIerzcie mi panie, ¿e na naszej urodzie nie ma co oszczêdzaæ. ja na przyk³ad pracujê w banku i staram siê zachowaæ dobry stan skóry nie tyle z uwagi na siebie, ale przez szacunek i wzgl±d na swoich klientów. Przede wszystkim bowiem staram siê zrozumieæ, ¿e pracuj de facto w miejscu publicznym i muszê dobrze wygl±daæ.Dlatego chêtnie korzystam z takich porad internetowych i produktów jak te - https://lirene.pl/produkty/cera-dojrzala/. Dziêki temu stan mojej skóry pozostaje zadowalaj±cy...
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #15  
Stary 13-06-2018, 13:13
Franczeska Franczeska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 435
Domy¶lnie

popieram kobietka_10 cetaphil jest super.. ja bardzo lubie ich emulsje micelarna cetaphil em do mycia. Idealna do demakijazu i codziennej pielegnacji skóry, nie uszkadza p³aszcza lipidowego i nadaje sie do skóry problematycznej
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #16  
Stary 29-06-2018, 11:25
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domy¶lnie

Spróbuj sobie kremów z Beeyes. Na mojej cerze ¶wietnie siê sprawdzi³y ( a jest ona wymagaj±ca). Nawil¿y³y, wyg³adzi³y i o¿ywi³y skórê, utrzymuj± j± w ¶wietnej kondycji przez ca³y czas
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #17  
Stary 08-07-2018, 20:58
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domy¶lnie

Ostatnio znalaz³am bardzo ciekaw± stronê z olejami konopnymi oraz kremami na bazie konopii cbd https://charlottesweb.pl/ Czyli nic innego jak na bazie konopi leczniczej. Sprawdza siê równie¿ idealnie jako kosmetyk, wiêc mo¿esz ¶mia³o spróbowaæ jak bêdzie dzia³aæ na Twojej cerze.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #18  
Stary 13-07-2018, 10:51
kamilkaa kamilkaa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 6
Domy¶lnie

Moje ostanie odkrycie to kremy z bee Yes z propolisem i jadem pszczelim . ¦wietnie dzia³a na zmarszczki i wyg³adzenie skory .
Odpowied¼ z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek
Przeszukaj ten w±tek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygl±d

Zasady pisania postów
Nie Mo¿esz: tworzenie nowych w±tków
Nie Mo¿esz: odpowiadanie na posty
Nie Mo¿esz: wys³anie za³±czników
Nie Mo¿esz: edytowanie swoich postów

vB code jest W³.
U¶mieszkiW³.
kod [IMG] jest W³.
kod HTML jest Wy³.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:06.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.