kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 10-05-2015, 16:39
Katarytka Katarytka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 8
Domyślnie

Wiem, że obiad to podstawą każego dnia i, tym bardziej jak nie mieszka się samemu to obiad powinien być nie zawsze sumie jest czas na to ja, jeżeli nie mam czasu na zrobienie obiadu zamawiam z sprawdzonego źródła obiad gotowy i zjemy w weekendy przeważnie mam czas to robię obiady.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 16-05-2015, 22:43
Carolajn Carolajn is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 10
Domyślnie

najlepiej gotuje się w dni, w które nie ma obowiązków typu praca i mnóstwo innych rzeczy na głowie... ja lubię gotować w weekendy i poświęcam temu dużo czasu, w tygodniu robi się zazwyczaj jakiś taki posiłek na szybkiego, bo na nic innego nie wystarcza chwili, to nie jest może zdrowe, ale czasem trudno to inaczej ogarnąć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 17-05-2015, 06:53
gabinr1988 gabinr1988 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 5
Domyślnie można

Do tej pory wydawało mi się to całkowicie niemożliwe, zwłaszcza, że zaczęłam gotować tak na poważnie będąc w ciżży i na urlopie macierzyńskim. Teraz mam pracę i co prawda nie gotuję codziennie wykwintnych obiadów, ale powiedzmy co 2 dzień.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 17-05-2015, 19:56
idaa2015 idaa2015 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 8
Domyślnie

Ja na przykład mam sposób na przygotowanie sobie posiłku do pracy. Wiadomo, że przygotowanie jedzenia rano to katorga i nie ma na to zbyt wiele czasu, dlatego lepiej zdecydować się na zrobienie tego poprzedniego dnia, wieczorem. Wtedy rano wyjmujemy jedzenie z lodówki i gotowe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 18-05-2015, 09:43
anusianowa anusianowa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 9
Domyślnie

Dla mnie obiad to jest podstawa i nie wyobrażam sobie bym nie miała czasu na gotowanie takiego obiadu nawet czegoś prostego kto jest kreatywny powinien mieć czas i pomysł na szybki obiad nie tylko zajadanie się czymś na mieście czy w barach mlecznych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 21-05-2015, 20:10
Patriszia Patriszia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 11
Domyślnie

Ja też mam mało czasu na gotowanie i jakieś wykwintne obiady, bo jednak praca i inne obowiązki pochłaniają mnóstwo czasu. Zwykle robię coś na szybko typu kurczak z warzywami i ryżem, albo jak mam więcej czasu robię na zapas i zamrażam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 22-05-2015, 12:40
paticia paticia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 9
Domyślnie

Tak samo można znaleźć czas na gotowanie jak czas na leżenie i na leniuchowanie Zamiast się przekładać po południu z boku na bok to trzeba realizować swoje hobby. Zabierać się do roboty i próbować jakieś metody do gotowania. To będzie właśnie najlepsze rozwiązanie, działanie i ciężka praca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 24-05-2015, 09:51
Getryna Getryna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 6
Domyślnie

Nie każdemu w sumie chce się gotować gdy jest zmęczony po ciężkiej pracy zawsze można gotowy obiad sobie zamówić do domu. Zawsze to jakieś rozwiązanie ja tak często robię. W niedziele czy w sobotę już robię obiad bo mam na niego czas po prostu więc mogę sobie pichcić całe do południa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 24-05-2015, 17:14
jastka4 jastka4 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 7
Domyślnie

Myślę, że dobrym wyjściem jest połączenie kilku rozwiązań. W tygodniu gdy najmniej czasu jest na gotowanie, to gotować obiad na 2 dni ze zmianą dodatków, do tego raz czy dwa zamówić jedzenie do domu, a gotować w weekendy, kiedy jest więcej na to czasu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 25-05-2015, 20:22
bażej776 bażej776 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 2
Domyślnie

Ja nie muszę specjalnie szukać czasu na to żeby gotować ponieważ dla mnie jest to wielkie odstresowanie się i często gotuję późnym wieczorem kiedy wszyscy w domu już śpią, wtedy łączę przyjemne z pożytecznym i odrestaurowując się mam też przyrządzony obiad na następny dzień
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:22.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.