kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Edukacja
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 01-09-2020, 00:04
admma's Avatar
admma admma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 760
Domyślnie Kurs na wózki widłowe

Jeśli ktoś z was chce poszerzyć swoje kompetencje zawodowe i zamierzacie skorzystać z Kursu na wózki widłowe to zdecydowanie mogę wam polecić ten link. Dzięki nim możecie wzmocnić swoją pozycję na rynku pracy. Osobiście sam skorzystałem z ich usług i mogę powiedzieć, że się nie zawiodłem. Gorąco polecam!
__________________
Przepraszam, popkultura czasem mózg wyżera.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 10-09-2020, 19:07
Greysowa Greysowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 166
Domyślnie

Często jest tak, że w firmie pracodawcy fundują swoim pracownikom kursy na operatora wózków widłowych, może i wy się załapiecie. Wiadomo, że jak już ktoś będzie miał to w CV to też będzie mu łatwiej znaleźć pracę na magazynie. Jeżeli sami macie magazyn to oferta od https://wynajemwozkowwidlowych.com.p...kow-widlowych/ może was zainteresować. Proponują tu w dobrej cenie wózki widłowe na terenie całej Polski z dostawą. Serwisowany, sprawny sprzęt do przeróżnych zadań.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 21-09-2020, 21:45
Elit6rby Elit6rby is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 1
Domyślnie

teraz to jest opłacalne.
-
szkoleniadlastomatologow.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 29-09-2020, 20:14
Cukierkowa4 Cukierkowa4 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 561
Domyślnie

We współczesnym świecie nawet w marketach sprzedawcy oprócz umiejętności handlowych muszą umieć wykazać się uprawnieniami do kierowania wózkami jezdniowymi – w końcu towar nie tylko się sprzedaje ale też układa na regałach, załadowuje na samochody lub rozładowuje. Także warto takie szkolenie sobie zrobić a w Edu Consulting https://edu-consulting-szkolenia.pl/...rsy-warsztaty/ możemy je zakupić w dobrej cenie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 20-10-2020, 14:31
janeczka84 janeczka84 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 402
Domyślnie

Mam takie pytanie nie wiem, czy w temacie, ale chodzi o koła aluminiowo gumowe jakie polecacie?
__________________
Wszystko o rodzicielstwie w jednym miejscu - http://www.raczkujemy.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 26-11-2021, 18:41
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

A czy orientujecie się może, czy na elektryczne wózki widłowe trzeba zrobić jakiś specjalny kurs? Ja słyszałam, że wózki te różnią się nieco budową oraz obsługa od wózków spalinowych. Czy ogólne uprawnienia na wózki widłowe pozwalają na obsługę zarówno jednych, jak i drugich? Może ktoś z Was ma w tym temacie jakieś doświadczenie i chciałby podzielić się swoją wiedzą?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:03.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.