kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 24-10-2020, 11:52
WiolaS32 WiolaS32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 388
Domyślnie Sprzęt kosmetyczny - iMoos

Cześć,
Czy macie może dla mnie wskazówki na temat wyboru dobrej jakości sprzętu kosmetycznego, jeśli tak to w którym kierunku warto pójść jeśli chodzi o modelowanie i poprawę wyglądu. Zastanawiam się nad sprzętem iMoos, macie może dla mnie jakieś informacje na jego temat?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 24-10-2020, 12:10
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 631
Domyślnie

W mojej opinii jeżeli chodzi o dobry sprzęt do gabinetu kosmetycznego to zdecydowanie jestem za iMoos jako ciekawy rozwój biznesu. Zajrzyj sobie na https://ifapro.pl/imoos/ gdzie jest bardzo dokładnie opisany i jednocześnie od razu znajdziecie kontakt do dystrybutora tego typu urządzeń. Rzeczywiście przynosi realne korzyści związane z modelowanie sylwetki i poprawia wygląd, także klientki coraz chętniej decydują się na ten zabieg i też dzięki efektom tak naprawdę broni się sam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 26-10-2020, 12:31
amy14's Avatar
amy14 amy14 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 6
Domyślnie

Nie znałam wcześniej tej marki - chętnie sprawdzę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 28-10-2020, 09:10
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 897
Domyślnie

No to myślę, że jak najbardziej warto abyś właśnie sprawdziła ofertę przygotowaną przez IFApro i oczywiście samego sprzętu iMoos, który umożliwia doskonałe modelowanie i konturowanie ciała oraz odmłodzenie twarzy bez żadnych inwazyjnych działań. Warto rozwijać się w takim kierunku, co na pewno klientki z chęcią docenią.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 28-10-2020, 09:13
WiolaS32 WiolaS32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 388
Domyślnie

O super, dzięki wielkie za wskazówki! Rzeczywiście wygląda to interesująco.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 28-10-2020, 09:36
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 120
Domyślnie

Dokładnie, na temat iMoos spora dawka wiedzy jest na stronie https://ifapro.pl/imoos/ gdzie został naprawdę dokładnie opisany i jednocześnie od razu znajdziecie kontakt do dystrybutora tego typu urządzeń. Rzeczywiście przynosi realne korzyści związane z modelowanie sylwetki, pięknego wyglądu skóry, czy też dbaniem o konturowanie ciała. Jak się zdecydujesz to koniecznie daj znać!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 29-10-2020, 13:21
rzetelna rzetelna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1 066
Domyślnie

Ja niestety nie znam tej marki, ale ze swojej strony mogę polecić ofertę https://www.permanent24.pl/pl/new z której sama na bieżąco korzystam. Mają bogaty asortyment i przystępne ceny, na pewno znajdziecie tutaj coś dla siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 02-11-2020, 16:48
iza100 iza100 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 077
Domyślnie

Ja niestety nie znam tej marki, więc ciężko jest mi się wypowiedzieć na ten temat. Niemniej jednak, wyposażając swój własny gabinet kosmetyczny najważniejsze jest to, aby stawiać na wysoką jakość urządzeń. Na pewno warto zainteresować się takim sprzętem jak autoklaw do salonu kosmetycznego - moim zdaniem, jest to priorytet.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:46.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.