kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 07-09-2017, 12:44
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Dzieci niestety często mają alergię, na szczęście z niej wyrastają.
Moje mają uczulenie na kurz. Ostatnio odkryłam płyn piorący oraz spray Allergoff. Chyba zamówię ten zestaw bo słyszałam, ze jest bardzo pomocy w walce z roztoczami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 27-09-2017, 11:44
Ewa_Jabłkowska Ewa_Jabłkowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 714
Domyślnie

Alergia u dziecka to ciężki temat. Generuje wiele innych chorób, które są często powtarzalne.
Ja bardzo dbam o to, żeby w domu było jak najmniej alergenów, dlatego zamiast zwykłego dywanu mam sznurkowy. Jest bardzo estetyczny i nie zbiera kurzu.
Dywany sznurkowe możecie zakupić w http://www.petelkowo.pl, naprawdę warto.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 13-12-2017, 17:19
Matyylda Matyylda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 583
Domyślnie

Zgadzam się, że to cięzki temat. Mój syn ma alergię na pyłki i kota. Co więcej, jak się rozpoczął sezon grzewczy i ludzie palą czym popadnie to od razu mały dostał kataru. Staram się z nim nie wychodzić na spacery ale kiszenie się w niewietrzonym mieszkaniu też nie jest dobre. Postanowiliśmy z mężem kupic oczyszczacz powietrza Haus&Luft http://www.haus-luft.com/katalog-pro...cze-powietrza/ . Praktycznie od razu skończył się problem z kichaniem. Ja też czuję różnicę w jakości powietrza w domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 29-12-2017, 17:59
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 714
Domyślnie

Sporo ostatnio czytałam o oczyszczaczach i chyba sama również się zdecyduje na zakup. Syn alergik to jedna strona a dwa okropny smog w tym roku, w zeszłym nie mieliśmy takiego problemu bo niby mieszkam w małym mieście i to na obrzeżach. Znalazłam na http://ranking-oczyszczaczy.pl dwa modele sharp i philips teraz tylko zastanawiam się nad głośnością czy 33 dB w trybie nocnym to nie za dużo (niby lodówka ma 40 a praktycznie jej nie słychać to może nie będzie źle).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 11-01-2018, 12:27
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Alergia u dziecka to zawsze trudna sprawa. Nasza córka jest alergikiem i niesamowicie się męczy. Ostatnio trafiłam na oczyszczacz powietrza i chyba zamówimy. Wydaje mi się że to świetna sprawa i młodej będzie się łatwiej oddychać/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 16-01-2018, 12:48
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Kiedyś miałam alergię, a teraz doszło do tego, ze mam atopowe zapalenie skóry, bardzo takie wkurzające schorzenie, no ale da się jakoś łagodzic je przez kosmetyki. mam takie specjalne z atopis, one sa fajne no nie powodują podrażnień, ogólnie bardzo fajne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 28-01-2018, 11:26
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 167
Domyślnie

Zgadzam się z Tobą, że kosmetyki przy alergiach i wszelkich innych atopiach to jedna z podstawowych rzeczy, dobrze jest też być pod kontrolą jakiegoś lekarza. Ale ja jestem również zwolenniczką czytania o problemie w internecie Śledzę na przykład już od dłuższego czasu bloga Alergiko http://alergiko.pl/ i powiem Wam, że artykuły są na bardzo dobrym poziomie. Polecam wejść na stronkę, szczególnie osobom, które z alergią mają problemy Myślę, że tak znajdziecie wiele ciekawych porad i wskazówek
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 28-01-2018, 15:14
Koper Koper is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 4
Domyślnie

No takie blogi są bardzo fajną rzeczą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 14-03-2018, 12:02
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

A co, jeśli pojawiła się alergia na kurz i roztocza? Jak z tym walczyć? Czy leki w ogóle dają jakieś efekty? Bo nie ukrywam, że to chyba jeden z najgorszych rodzajów alergii.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 26-06-2018, 16:01
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Alergia alergii nierówna. Czasami może nam się wydawać, że jesteśmy uczuleni na jakiś czynnik, a w rzeczywistości może się okazać, że jesteśmy uczuleni zupełnie na coś innego. Najczęściej obwinia się sierść zwierząt, kurz i pyłki, a czasami przyczyna leży zupełnie gdzie indziej. Są miejsca, w których można wykonać badania na alergię u dzieci i polecam takie postępowanie, zamiast dawać dziecku środki przeciwalergiczne nie wiedząc nawet, na co tak właściwie dziecko jest uczulone...
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:14.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.