kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 10-11-2017, 17:34
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 861
Domyślnie

Ja myślałam bardzo długo, że mam azs, ale w końcu okazało się, że mam łuszczyce. Nie wiem dlaczego, ale niektórzy uważali, ze ta choroba jest zaraźliwa. Każdy z nas ma praktycznie dostęp do internetu, książek, telewizji i nie rozumiem jak można mieć takie braki w wiedzy. Niektórym znajomym musiałam podsyłać ten artykuł https://www.febumed.com.pl/luszczyca...est-zarazliwa/ , żeby uwierzyli, że ich nie zarażę swoją chorobą. Też się z tym spotkaliście?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 16-11-2017, 12:31
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 525
Domyślnie

Koniecznie przetestuj na sobie Dermoprotektor Cetaphil. To balsam do ciała i twarzy, który świetnie nawilża skórę. Mogą go też używać osoby ze skórą problematyczną - jego działanie zostało udowodnione badaniami klinicznymi. Poczytaj o nim, a najlepiej kup i przetestuj na sobie. Jestem pewna, że będziesz zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 17-11-2017, 14:21
lukabrasi lukabrasi is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 4
Domyślnie

Radzenie sobie z chorobami skóry jest niestety bardzo ciężkie... Ja cierpię na łuszczycę i mało leków czy maści mi pomaga. Ale ostatnio siostra wysłała mi http://www.uwolnijskore.pl/choroby-skorne/, gdzie znalazłam super rady odnośnie tego jak dbać o skórę z łuszczycą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 24-11-2017, 13:32
final's Avatar
final final is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 7
Domyślnie

Nie zazdroszczę nikomu łuszczycy, najcięższa do leczenia forma egzemy :/ Ja mam jej dużo łagodniejszą odmianę, ŁZS, ale też miałam z nią niemałe przejścia. Na szczęście znalazłam takie kosmetyki, które mi pomagają, co prawda żaden nie jest idealny, ale udało mi się wprowadzić chorobę w stan spoczynku i teraz męczę się głównie z wysuszonymi dłońmi, którym zimne powietrze rano i wieczorem nie pomaga :/ Codziennie muszę oczyszczać skórę peelingami, do tego krem na chorobę oraz krem nawilżający - czasem przez to wszystko czuję się, jakbym się mumifikowała
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 06-12-2017, 23:43
brise brise is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 68
Domyślnie

Ja też miałam wiele problemów ze skórą, głównie to były reakcje alergiczne na kosmetyki. Dużo dało przerzucenie się na kosmetyki mineralne Annabelle Minerals. Także może Wam też na problemy ze skórą pomoże. Warto też korzystać z ich akcesoriów do makijażu, bo też dobrze działają z ich kosmetykami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 09-12-2017, 16:40
WioLka34 WioLka34 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 54
Domyślnie

Niestety sama też zmagam się z suchą skórą i staram się z nią walczyć jak najlepiej. To co mogę podpowiedzieć, to wizyta u kosmetyczki, przynajmniej raz w miesiącu. Dostaniecie profesjonalny zabieg nawilżający dobrymi kosmetykami. Szczególnie polecam sonoforezę, dzięki której odżywcze składniki są wtłaczane głębiej w skórę niż naturalną metodą smarowania twarzy. Do tego niezbędna jest także pielęgnacja domowa. Trzeb pić dużo wody codziennie i używać dobrych kosmetyków zawiązujących wodę w skórze, na przykład serum z kwasem hialuronowym (polecam takie: http://medikan.pl/home/57-dermomedic...-b5-serum.html). O suchą skórę trzeba dbać na bieżąco i stosować się do tych zasad, a uda się przywrócić jej prawidłowy i zdrowy stan.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 21-12-2017, 08:29
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

Taka sucha skóra twarzy wymaga przede wszystkim odpowiedniego nawilżenia. Marka eldan cosmetics ma w swojej linii m.in Hydra Complex Dermo Moisturizing Cream - to krem nawilżający przeznaczony do skóry suchej i bardzo suchej. Ma naturalny skład ( pantenol, ekstrakt z owoców ogórka czy masło shea ), dostępny jest w pojemności 50 ml lub 250 ml.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 09-01-2018, 11:59
Grazynka105 Grazynka105 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 364
Domyślnie

Sucha skóra to nie mały problem. Można na co dzień wykorzystać rady zawarte na http://www.ezebra.pl/Sucha-skora-twa...504873872.html . Czyli dobre nawilżenie zewnętrzne. I tu trzeba jednak moim zdaniem zainwestować w bardzo dobry krem nawilżający. Nie ma co się cackać z jakimiś beznadziejnymi kremami, które nie działają lub ich działanie jest krótkotrwałe. Do tego jeszcze trzeba się nawadniać czyli polecam jak ma się problemu z suchą skórą picie tak z 1,5 - 2 litrów wody dziennie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 09-01-2018, 15:04
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Jak sucha skóra i masz problemy wypróbuj kosmetyki z atopis.pl. Są bardzo fajne i nie powodują żadnych niepożądanych reakcji na skórze. Ja sobie je bardzo chwalę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 25-01-2018, 16:29
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Powinny się sprawdzić też jakieś nawilżające maseczki do suchej cery, może carbo detox bielendy taka czarno-niebieska z algami? Stosowałaś coś takiego?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:20.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.