kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 07-08-2020, 12:12
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 120
Domyślnie Piękna łazienka - wyposażenie

Cześć
Chcę stworzyć piękną łazienkę, macie może dla mnie jakieś podpowiedzi gdzie szukać wyposażenia oraz w przypadku którego sklepu będę mogła liczyć na fajne ceny i wsparcie obsługi?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 10-08-2020, 12:54
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 897
Domyślnie

Jeśli o mnie chodzi to ja większość rzeczy do łazienki kupowaliśmy w ofercie sklepu https://www.sklepbaterie.pl/ w przypadku których będziecie mogli liczyć na dobre ceny, uczciwe podejście do potrzeb klienta i też dotrzymanie terminów realizacji. Pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 11-08-2020, 13:16
WiolaS32 WiolaS32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 388
Domyślnie

Podzielam wypowiedź jeśli chodzi o sklep internetowy - SklepBaterie pozytywnie zaskakuje ilością propozycji, przystępnymi cenami i jednocześnie dotrzymaniem terminów realizacji w zakresie zamówienia. Mój ostatni wybór to kabina prysznicowa REA-K7634, która robi naprawdę mega wrażenie, no i jest bardzo funkcjonalna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 11-08-2020, 15:30
Matina Matina is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 12
Domyślnie

Kup ciemne kafelki i proste polyskujace meble, minimalizm przede wszystkim!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 12-08-2020, 13:35
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 631
Domyślnie

Dobrze wiedzieć, coś tam pewnie sprawdzimy. Zobaczymy jak to wyjdzie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 23-08-2020, 18:03
Malwinka27 Malwinka27 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 519
Domyślnie

W mojej opinii jeżeli będziecie na etapie poszukiwań sprzętów oraz akcesoriów w łazience o wysokiej jakości, nowoczesnym wydaniu i jednocześnie standardzie co pozwoli Wam stworzyć wyjątkową przestrzeń na długie lata. Sprawdźcie m.in zestawienie płytek https://www.sklepbaterie.pl/plytki-l...owe-c2787.html pozdrawiam serdecznie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 25-08-2020, 09:45
melka87 melka87 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 247
Domyślnie

Zależy o jakie produkty ci chodzi, ja np jeśli chodzi o baterię umywalkową, czy prysznicową, to polecam tutaj zajrzeć - https://sklep.sotbe.com/ wbrew pozorom to jakie baterie się wybierze też dużo zmienia w całym wnętrzu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 11-09-2020, 11:50
Michel Michel is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 797
Domyślnie

My wyposażenie do łazienki kupowaliśmy tutaj https://eurolazienki.pl/
Super ceny i jakość
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 11-09-2020, 17:19
Gourmet Gourmet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 073
Domyślnie

Przejrzałam oferty wielu sklepów, ale chyba najciekawszy asortyment baterii łazienkowych oraz baterii kuchennych znalazłam u producenta Invena https://invena.pl/ To polski producent, mam do niego zaufanie, sprzedają baterie w bardzo dobrej jakości. Przyjrzyjcie się baczniej bateriom w kolorze czarnym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 26-02-2024, 05:03
xanbry xanbry is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2023
Posty: 91 652
Domyślnie

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.ru
gardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ru
habeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ru
handsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ru
heavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.ru
keepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ru
knockonatom.ruknowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.ru
lambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.rulanguagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.ru
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:13.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.