kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 12-09-2022, 20:42
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 815
Domyślnie

Uważam, że należy o siebie dbać, tak jak tylko jest to możliwe. Chcąc zapisać się do fryzjera nie trzeba nawet dzwonić. Zamiast tego można bez najmniejszego problemu zapisać się za pośrednictwem aplikacji mobilnej https://play.google.com/store/apps/d...jeanlouisdavid – można w niej zakupić również kosmetyki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 13-09-2022, 13:48
wojtas wojtas is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 1 178
Domyślnie

Sama ostatnio zastanawiałam się, do jakiego fryzjera mogłabym się wybrać żeby przeprowadził mi udaną metamorfozę moich włosów. Znajoma doradziła mi, że bardzo profesjonalne usługi oferuje między innymi ten salon jakim jest Akademia Perfect Hair, więc chyba się z nimi skontaktuje w celu umówienia się na wizytę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 27-09-2022, 09:17
iza100 iza100 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 085
Domyślnie

Powiem wam, że nie tak dawno rozglądałam się za nowymi meblami fryzjerskimi. Przejrzałam mnóstwo ofert, ale najbardziej odpowiada mi oferta https://ayala.com.pl/produkty/meble-fryzjerskie/ Czy ktoś z was, korzystal z ich oferty?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 12-10-2022, 20:26
merfinka merfinka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Posty: 71
Domyślnie

jeśli jesteście z Warszawy to polecam Wam salon Magia Blondu, jest na Wilanowie, byłam tam u kilku fryzjerów, są świetni, zawsze wysłuchają i dobiorą fryzurę tak by wszystko wyglądało super
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 27-10-2022, 08:03
benjaminka benjaminka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 225
Domyślnie

Również chodzę do Magii Blondu, już od dłuższego czasu, jestem bardzo zadowolona z efektów. Za kazdym razem kolor wychodzi dokładnie taki jak chcę, a włosy po cięciu świetnie się układają
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 30-10-2022, 02:22
DizA DizA is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 686
Domyślnie

Warty polecenia jest Poznań salon fryzjerski Piotra Sierpińskiego - to świetny specjalista. Doskonale zna się na włosach, fryzurach więc na pewno będziecie zadowolone
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 31-10-2022, 01:38
Ballandyna33 Ballandyna33 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 12
Domyślnie

Cytat:
Napisał benjaminka
Również chodzę do Magii Blondu, już od dłuższego czasu, jestem bardzo zadowolona z efektów. Za kazdym razem kolor wychodzi dokładnie taki jak chcę, a włosy po cięciu świetnie się układają

Magia Blondu to najlepszy salon w Wwa. Pracują tam samo profesjonaliści. Każda usługa jest wykonywana z dużą starannością :-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 31-10-2022, 11:36
benjaminka benjaminka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 225
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ballandyna33
Magia Blondu to najlepszy salon w Wwa. Pracują tam samo profesjonaliści. Każda usługa jest wykonywana z dużą starannością :-)
Też bardzo lubię ten salon. Niedawno zmienili lokalizację na Fabrykę Norblina na Żelaznej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 31-10-2022, 19:20
jasa.pola jasa.pola is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 11
Domyślnie

Si, Magia Blondu mają nową wspaniałą miejscóweczkę, jestem zachwycona! :-) Fabryka Norblina to klimatyczne miejsce.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 29-11-2022, 09:01
aleks454 Mężczyzna aleks454 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 336
Domyślnie

Zakupy w sklepach internetowych to ogromna wygoda, dlatego często korzystam z tej opcji. Prowadzę własny salon fryzjerski i wszelkie akcesoria, w tym np. odżywka koloryzujące do włosów różne kolory zamawiam w sprawdzonym sklepie internetowym. Co Wy sądzicie o ofercie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:59.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.